Wpis z mikrobloga

Dzisiaj został odnaleziony martwy 24 latek, który utonął w zalewie. Możliwe że to użytkownik @jasiekmela wiek, sposób w jaki zginął, mała miejscowość, to wszystko pasuje do opisu jakim posłużył się wczoraj na wykopie @jasiekmela

MÓJ POPRZEDNI WPIS W KTÓRYM PISAŁEM ŻE MOŻE POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO NAPRAWDĘ

WPIS JASIEKMELA W KTÓRYM MÓWI O TYM ŻE POPEŁNI SAMOBÓJSTWO

INFO O ŚMIERCI 24 LATKA

GRAFIKA Z JEGO WPISAMI, W KTÓRYCH PISAŁ ŻE CHCE SIĘ ZABIĆ

afiozorek: @b0lec: @Donk_von_Fisher: @przemyslany_nick: @pietrek16: @pietrek16: @darek4099: @itpr: @Grzechoooo: @Meister_Yusuf: @RuskiHolmes: @kamdz: @Floki: @emcter: @charlles: @wypokie: @Pitey_Pablo: @aanndrzej: @Nekron: @mitotasak: @megawatt: @lerner: @Naczelny_Urzednik_RP: @MarianSkrzypek: @beko1: @wesoly90: @plazma: @tHoePs: @Alkreni: @tHoePs: @internetowyjanusz: @mike3: @kupsekredki: @kiken: @wykopkami: @WykopQ: @SiEs: @Nekron: @bastian009: @mam_lagi: @ItaljetMaster: @powiedz: @Naczelny_Urzednik_RP: @PlecSchrodingera: @n0rex:

#truestory #psychologia
źródło: comment_VdBfu8zUeNMqSEfi5AXMDrp9rzyjXaoK.jpg
  • 531
@Grzechoooo: niedoczekanie.

@przemyslany_nick: mirko tworzą ludzie, więc jeśli powstał taki tag jak #depresja, to widocznie jest taka potrzeba. mnie średnio interesuje, czy to jest jakiś troll z karachana, czy nie, bo jakoś dowcipy o samobójstwie mnie nie bawią. być może wyjdę na idiotkę, gdy okaże się to trollem, ale jakoś to zniosę, ponieważ zwyczajnie nauczono mnie empatii i również mój przyszły zawód zobowiązuje mnie do reagowania na takie sprawy.
#tangodown


truuudneee sprawyyyyyy :D


akurat gówno mnie obrzydza, więc możesz wywnioskować, co o Tobie sądzę, skoro wolałabym je nosić na twarzy zamiast być kimś takim, jak Ty :)


wolę mieć gówno na ryju 24/7 niż być Tobą.


są różne fetysze, nie będę wnikać co lubisz...


żryj sobie tego swojego mutant massa


czekam na ustawkę @SScherzo vs. @kamdz xD

@Wirtuoz: I właśnie dlatego nikt na mikro nie będzie na poważnie traktował wpisów
@Grzechoooo: jeżeli admini wykopu podadzą sprawę policji a raczej tak zrobią bo takiego czegos nie moga zignorować to wątpię żeby mając swiadomosc takiego czegos typek robil takie zarty
@Magik_Antonio: nie głupoty, a zwyczajnie chamskie teksty, których po prostu w pewnych sytuacjach nie wypada mówić i pisać. nawet w internecie. jak ktoś chce udawać zwierzę w internecie to jego sprawa, ale niech się liczy z reakcją normalnych ludzi.

możesz wrócić do fanboyowania swojemu idolowi, nic mi do tego, ale nie zamierzam z Tobą kontynuować już dyskusji, bo nie pisałam i tak do Ciebie.
których po prostu w pewnych sytuacjach nie wypada mówić i pisać.


@SScherzo: nikt mu nie zabroni, jego sumienie

. jak ktoś chce udawać zwierzę w internecie to jego sprawa, ale niech się liczy z reakcją normalnych ludzi.


@SScherzo: j/w

możesz wrócić do fanboyowania swojemu idolowi


@SScherzo: nie dziwie sie, ze mialem cie na czarnej, inteligencja nie grzeszysz

nic mi do tego, ale nie zamierzam z Tobą kontynuować już dyskusji,
Nie jest mi do śmiechu, że ktoś popełnia samobójstwo, bo za tym stoi czas który nie wyleczył ran i niemoc zajęcia myśli czymś innym, aby ułatwić powrót do "normalności", wszystko coraz bardziej zwala się jak walnięcie obuchem w głowę, a wsparcia nie ma znikąd, to przepis idealny na powód do zrobienia ostatniego kroku w swoim życiu. Nie mnie oceniać takie postępowanie.

Ale jak widzę komentarze w stylu "przynajmniej to zgłosiłem do moderacji"
@Nekron: przynajmniej się starałam komuś pomóc w miarę swoich możliwości zamiast wypiąć tyłek na cudzy problem i sobie śmieszkować z innych jak to wy macie w zwyczaju. być może to nawet nie on i jednak w jakiś sposób mu pomogłam. jeśli nie - przykro mi, ale nie jestem też cudotwórcą. nie wiem jednak, dlaczego wychodzisz z założenia, że nawet nie warto próbować i wyśmiewasz taką postawę, no ale cóż - nie