Wpis z mikrobloga

Dzisiaj został odnaleziony martwy 24 latek, który utonął w zalewie. Możliwe że to użytkownik @jasiekmela wiek, sposób w jaki zginął, mała miejscowość, to wszystko pasuje do opisu jakim posłużył się wczoraj na wykopie @jasiekmela

MÓJ POPRZEDNI WPIS W KTÓRYM PISAŁEM ŻE MOŻE POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO NAPRAWDĘ

WPIS JASIEKMELA W KTÓRYM MÓWI O TYM ŻE POPEŁNI SAMOBÓJSTWO

INFO O ŚMIERCI 24 LATKA

GRAFIKA Z JEGO WPISAMI, W KTÓRYCH PISAŁ ŻE CHCE SIĘ ZABIĆ

afiozorek: @b0lec: @Donk_von_Fisher: @przemyslany_nick: @pietrek16: @pietrek16: @darek4099: @itpr: @Grzechoooo: @Meister_Yusuf: @RuskiHolmes: @kamdz: @Floki: @emcter: @charlles: @wypokie: @Pitey_Pablo: @aanndrzej: @Nekron: @mitotasak: @megawatt: @lerner: @Naczelny_Urzednik_RP: @MarianSkrzypek: @beko1: @wesoly90: @plazma: @tHoePs: @Alkreni: @tHoePs: @internetowyjanusz: @mike3: @kupsekredki: @kiken: @wykopkami: @WykopQ: @SiEs: @Nekron: @bastian009: @mam_lagi: @ItaljetMaster: @powiedz: @Naczelny_Urzednik_RP: @PlecSchrodingera: @n0rex:

#truestory #psychologia
Wirtuoz - Dzisiaj został odnaleziony martwy 24 latek, który utonął w zalewie. Możliwe...

źródło: comment_VdBfu8zUeNMqSEfi5AXMDrp9rzyjXaoK.jpg

Pobierz
  • 531
@SScherzo: powiem Ci szczerze, ja też byłem na początku obsrany, ale to jest mirko. Tu się nie umiera. Mimo wszystko Pan wysłuchał mojej prośby. Lepiej ugrana powtórką z BoskiegoKwikuMądrości. Nie wiem tylko jakim cudem się #!$%@? wstrzelił z taką dokładnością w wypadek kogoś innego. Tu naprawdę było dużo wspólnych mianowników. Najbardziej farciarski troll ever?
1. Chcesz kogoś zamordować

2. Wybierasz sposób

3. Piszesz na mirko, że planujesz samobójstwo

4. Opisujesz sposób zabicia ofiary jako swój sposób na samobójstwo

5. Podajesz możliwe miejsce

6. Dokonujesz zbrodni

7...

8. Stara jak świat metoda na wypadek/samobójstwo - w tym wypadku podwójna, bo jak ktoś zacznie węszyć, że to coś podejrzanego, to najwyżej dotrze do poszlak z neta wskazujących na samobójstwo.