Wpis z mikrobloga

Dzisiaj został odnaleziony martwy 24 latek, który utonął w zalewie. Możliwe że to użytkownik @jasiekmela wiek, sposób w jaki zginął, mała miejscowość, to wszystko pasuje do opisu jakim posłużył się wczoraj na wykopie @jasiekmela

MÓJ POPRZEDNI WPIS W KTÓRYM PISAŁEM ŻE MOŻE POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO NAPRAWDĘ

WPIS JASIEKMELA W KTÓRYM MÓWI O TYM ŻE POPEŁNI SAMOBÓJSTWO

INFO O ŚMIERCI 24 LATKA

GRAFIKA Z JEGO WPISAMI, W KTÓRYCH PISAŁ ŻE CHCE SIĘ ZABIĆ

afiozorek: @b0lec: @Donk_von_Fisher: @przemyslany_nick: @pietrek16: @pietrek16: @darek4099: @itpr: @Grzechoooo: @Meister_Yusuf: @RuskiHolmes: @kamdz: @Floki: @emcter: @charlles: @wypokie: @Pitey_Pablo: @aanndrzej: @Nekron: @mitotasak: @megawatt: @lerner: @Naczelny_Urzednik_RP: @MarianSkrzypek: @beko1: @wesoly90: @plazma: @tHoePs: @Alkreni: @tHoePs: @internetowyjanusz: @mike3: @kupsekredki: @kiken: @wykopkami: @WykopQ: @SiEs: @Nekron: @bastian009: @mam_lagi: @ItaljetMaster: @powiedz: @Naczelny_Urzednik_RP: @PlecSchrodingera: @n0rex:

#truestory #psychologia
Pobierz Wirtuoz - Dzisiaj został odnaleziony martwy 24 latek, który utonął w zalewie. Możliwe...
źródło: comment_VdBfu8zUeNMqSEfi5AXMDrp9rzyjXaoK.jpg
  • 531
@SScherzo: w tym kamdzowym #!$%@? jest metoda. Parę osób zapewne się w to zaangażowało wcześniej. Będą się zadręczać, że nie pomogli, że się przyczynili, wiadomo. Ale po prawdzie mirko to nie jest poradnia dla samobójców i nie było jako poradnia dla samobójców projektowane. Fakt, podchodzi do sprawy jak gimbus, ale co mirasy mogły zrobić? Oprócz pustych frazesów? NO, zgłosić ewidentnie do odpowiednich służb, ale to jest internet. Jeden jest śmieszkiem poza
@emcter: Wiesz, on wczoraj usunął konto, miał popełnić samobójstwo, a jak założono o nim temat to cofnął usuwanie konta i odpisywał, czyli nadal śledził Mikro. Nie zdziwiłabym się gdyby teraz to czytał i miał ubaw.

Zresztą "20 plusów i popełniam samobójstwo" brzmi jak kiepski trolling.

Przylasek Rusiecki jest w Krakowie a to 2 największe miasto w Polsce - on miał być z małego miasta.

Podejrzewają wypadek, nie samobójstwo. Mamy upały, lato,