thisguy1 thisguy1 06.06.2026, 16:20:09 via Wykop 20 + @balagan_: 7 razy spadło i 7 razy poszło w górę w poniedziałek. Czyli 50/50 - albo pójdzie w dół, albo w górę. No ciekawe, ale do takiego samego wniosku sam bym doszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ragnar_Lodbrok Ragnar_Lodbrok 06.06.2026, 16:30:10 via Wykop 18 + @balagan_: Jestem ekonomistą z wykształcenia, w poniedziałek będzie pompa jak s-------n, za każdym razem w obliczeniach wychodzi tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
balagan_ balagan_ 06.06.2026, 16:40:32 via Wykop 2 + @rafdro: @Andrewdontbemad: @Filipterka25: jak nasdaq otwierał się w poniedziałek po piątkowych duzych spadkach
DoktorMorela DoktorMorela 06.06.2026, 17:21:23 via Wykop 0 + @balagan_: zmartwiłeś mnie tym jeszcze bardziej
Okaz_prawilnosci Okaz_prawilnosci 06.06.2026, 17:29:19 via Wykop 0 + @Ragnar_Lodbrok: to jest porada inwestycyjna?
23kulpamens 23kulpamens 06.06.2026, 18:29:02 via Wykop 0 + jak nasdaq otwierał się w poniedziałek po piątkowych duzych spadkach@balagan_: to są jakieś losowe poniedziałki, 1987?
balagan_ balagan_ 06.06.2026, 18:48:44 via Wykop 1 + @23kulpamens: to są piątki o największych spadkach i poniedziałki po tych spadkach
ratty ratty 06.06.2026, 19:34:16 via Wypiek 0 + @balagan_ ale bujało w tym 2000, podobnie jak teraz, zupełnie jakby była wtedy jakaś bańka ( ͡° ͜ʖ ͡°) oh, wait…
urus2137 urus2137 06.06.2026, 19:52:50 via Wykop 2 + @ratty: nie ma żadnej bańki, bańkę wymyśliliście wy, peroniagé
Baszari Baszari 07.06.2026, 08:16:15 via Wykop 0 + @balagan_: fajne, gdzie nozna takie dane przegladac? kiedys o tym mowil larry w swojej prezentacji
źródło: HKIX9vhWwAAuHvo
Pobierz@balagan_: to są jakieś losowe poniedziałki, 1987?