Aktywne Wpisy

PiersiowkaPelnaZiol +137
I przez takich głupich gówniaków ja jeżdżący przepisowo na hulajnodze mam problem...
W komentarzu bonus XD
https://miejskireporter.pl/powazny-wypadek-w-rembertowie-rozpedzony-18-latek-na-elektrycznej-hulajnodze-wbil-w-czolowo-w-osobowke/
#wykop #motoryzacja #polska #hulajnogaelektryczna #prawo #prawojazdy #samochody #niebieskiepaski
W komentarzu bonus XD
https://miejskireporter.pl/powazny-wypadek-w-rembertowie-rozpedzony-18-latek-na-elektrycznej-hulajnodze-wbil-w-czolowo-w-osobowke/
#wykop #motoryzacja #polska #hulajnogaelektryczna #prawo #prawojazdy #samochody #niebieskiepaski
źródło: 724287369_1632929115501298_5702732988134929883_n
Pobierz
raven4444 +493
Pamiętam jak różowa była w szpitalu i po operacji chciała się umyć. Zapytała się na dyżurce czy by mogłaby dostać choć jeden gazik, aby okolice rany (niemałej) wytrzeć nim z wody, a nie ręcznikiem. Usłyszała ze szpitala nie stać na takie rzeczy i ma nie wymyślać. Pewnie by ubyło z premii ordynatora.
#lekarski #lekarz #lekarz100k #konowalposting
#lekarski #lekarz #lekarz100k #konowalposting





Czytam o gościu co juz drugi miesiąc nie może znaleźć pracy. Ja już 10 miesiąc nie mogę znaleźć pracy w mieście wojewódzkim. 12 lat doświadczenia, certyfikaty, studia, następne certyfikaty, praca za granica. Jedyne propozycje jakie dostałem to bycie niewolnikiem za wypłatę sprzed 10 lat. Jak powiedziałem że jeżeli wziąć inflacje pod uwagę to zarabiałem wtedy więcej niż teraz mi proponują. To HR się zaśmiał i powiedział "inflacja, inflacja, wszyscy teraz z inflacja". A później czytam @PiersiowkaPelnaZiol który pisze że "nie daj sobie pod żadnym pozorem wmówić to co piszesz, to potrafi ostro poryć psychikę, ludzie potem nie szukają pracy i popadają w bezrobocie/alkoholizmy itp."
Ja już popadłem, muszę być tak wielkim śmieciem że mi się w pysk śmieją proponując niskie stawki. Mam taka nienawiść w sobie, takie wkurzenie, tyle lat roboty, doświadczenia, wyrzeczeń i cofnąłem się zarobkowo do pierwszej pracy. Jestem tak wpieniony że boje się że coś zrobię.
#praca #zalesie #korposwiat #niebieskiepaski
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta