Wpis z mikrobloga

@paw4da: przecież to wy, prawicowe chłoptasie, kwiczycie, bo zobaczyliście, że kobieta robi coś co wam się nie podoba xD A potem wyśmiewacie słuszną krytykę xD Za każdym j-----m razem jak prawak kogos o coś oskarza, to tak naprawde opisuje siebie :D
  • Odpowiedz