Braun mówi że flaga unii szpeci sale.
Dla mnie bardziej szpecące jest bratanie się wydalonymi z Polski szpiegami, ściskanie i stanie ramię w ramię z exzomowcami dumnymi z palowania solidarności, ze zwolennikami aborcji i przymusowej eutanazji, z imigrantami-mordercami politycznymi, z wychwalającymi mordercę z Katynia. Dla mnie bardziej szpeci mówienie o tym że wysłania Polaków do walki przeciw Ukraińcom jest godne rozważenia.
Ale co ja tam wiem.
Dla mnie bardziej szpecące jest bratanie się wydalonymi z Polski szpiegami, ściskanie i stanie ramię w ramię z exzomowcami dumnymi z palowania solidarności, ze zwolennikami aborcji i przymusowej eutanazji, z imigrantami-mordercami politycznymi, z wychwalającymi mordercę z Katynia. Dla mnie bardziej szpeci mówienie o tym że wysłania Polaków do walki przeciw Ukraińcom jest godne rozważenia.
Ale co ja tam wiem.













"Terapia wstrzymana. FDA reaguje po tragediach
Radość z zebrania astronomicznej kwoty nie trwała długo. Jak poinformowali rodzice Ignasia, leczenie w USA zostało wstrzymane decyzją producenta leku, firmy Sarepta Therapeutics, na wniosek amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA). Powodem były dwa przypadki śmiertelne wśród starszych pacjentów, którzy przyjęli tę samą terapię genową.'
https://bydgoszcz.tvp.pl/88059289/zbiorka-zakonczona-sukcesem-ale-leczenie-w-usa-wstrzymane-co-dalej-z-terapia-ignasia-z-jacewa
Najnowsze badania z 2026 wykazały, że lek działa, hamując rozwój degeneracji. UE na fali tamtych wydarzeń nie dopuściła leku na rynek europejski, ale po wspomnianych badaniach jeszcze moga to zrobić, natomiast w końcowych fazach testów są dwa kolejne podobne leki, które mają mieć mniejsze ryzyko skutków
ale wkleiłeś fragment ogólnie znanego dokumentu i myślisz, że to jakieś deus ex machina xd