Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kremenaros
kremenaros

kremenaros

Dołączył 1 rok i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4726
  • Znaleziska 419
  • Mikroblog 4307
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
text
text
24.05.2026, 07:27:23
  • 53
Wiecie, że terapia na którą zbierają #latwogang została wstrzymana? Pamietacie Ignasia, na którego zbierał m.i. Stano podczas wyborów?

"Terapia wstrzymana. FDA reaguje po tragediach
Radość z zebrania astronomicznej kwoty nie trwała długo. Jak poinformowali rodzice Ignasia, leczenie w USA zostało wstrzymane decyzją producenta leku, firmy Sarepta Therapeutics, na wniosek amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA). Powodem były dwa przypadki śmiertelne wśród starszych pacjentów, którzy przyjęli tę samą terapię genową.'

https://bydgoszcz.tvp.pl/88059289/zbiorka-zakonczona-sukcesem-ale-leczenie-w-usa-wstrzymane-co-dalej-z-terapia-ignasia-z-jacewa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kremenaros
kremenaros
kremenaros 24.05.2026, 09:39:44 via Wykop
  • 0
@text: Wprowadzasz w błąd, podając nieaktualne informacje. FDA dopuściła z powrotem tą terapię, co jedynie cofnęła pozwolenie, by podawać lek dzieciom już nie chodzącym.

Najnowsze badania z 2026 wykazały, że lek działa, hamując rozwój degeneracji. UE na fali tamtych wydarzeń nie dopuściła leku na rynek europejski, ale po wspomnianych badaniach jeszcze moga to zrobić, natomiast w końcowych fazach testów są dwa kolejne podobne leki, które mają mieć mniejsze ryzyko skutków
  • Odpowiedz
kremenaros
kremenaros
kremenaros przedwczoraj, 08:40:32 via Wykop
  • 0
@jacek007g: Przytaczasz dokument z lipca, ja opieram się na badaniach opublikowanych kilka miesięcy później. To jest eksperymentalna terapia, są spore rozbieżności co do jej oceny, w grę wchodzi metodologia badań i liczne zastrzeżenia.

ale wkleiłeś fragment ogólnie znanego dokumentu i myślisz, że to jakieś deus ex machina xd
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
27.05.2026, 08:08:09
  • 74
Braun mówi że flaga unii szpeci sale.

Dla mnie bardziej szpecące jest bratanie się wydalonymi z Polski szpiegami, ściskanie i stanie ramię w ramię z exzomowcami dumnymi z palowania solidarności, ze zwolennikami aborcji i przymusowej eutanazji, z imigrantami-mordercami politycznymi, z wychwalającymi mordercę z Katynia. Dla mnie bardziej szpeci mówienie o tym że wysłania Polaków do walki przeciw Ukraińcom jest godne rozważenia.

Ale co ja tam wiem.

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kremenaros
kremenaros
kremenaros 27.05.2026, 10:23:59 via Wykop
  • 0
@qluch: Uderz w stół, troll się odezwie.
  • Odpowiedz
Kismeth
Kismeth
25.05.2026, 13:20:48
  • 500
Sklejcie jaką pompę musi mieć z miszalskiego JE Nippleroar, który zatrudniał w urzędzie e-k---ę, podnajmował garaże jakiemuś znajomemu co naprawiał auta czy miał dziuplę (kij wie), rozwalił doszczętnie komunikację miejską i ludzie go wybrali na kolejną kadencję, a o odwołaniu nikt nawet nie pryknie xD

Pewnie pominąłem 85% akcji, bo nie jestem z wrocka.

#takaprawda #wroclaw #krakow #heheszki #humorobrazkowy
Kismeth - Sklejcie jaką pompę musi mieć z miszalskiego JE Nippleroar, który zatrudnia...

źródło: images

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kremenaros
kremenaros
kremenaros 25.05.2026, 19:22:18 via Wykop
  • 1
@Kismeth: Gdyby Jaca wprowadził SCT mogłoby być inaczej, ale póki co Wrocław szczęśliwie tego unika. Ale gdyby weszło, to byłoby po Jacy.
  • Odpowiedz
Doberober
Doberober
24.05.2026, 11:27:24
  • 1222
Tu ludzie płaczą, rzucają się pod koła, nie śpią całą dobę, smarki narodowego bohatera zlizują z asfaltu. Tymczasem w stanach dr anderson tylko czeka na przelew i zaaplikowanie niedziałającej terapii za kilkanaście milionów, za które przez następne pół roku będzie dymał modelki na jachcie i kawior popijał szampanem. Potem powrót, bo czekają pieniążki z następnej zrzutki od poliaków zorganizowanej przez łatwogeng na nieuleczalną chorobę xD
#latwogang
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kremenaros
kremenaros
kremenaros 24.05.2026, 13:19:05 via Wykop
  • 1
@Doberober: o proszę, kolejny krawędziowy freethinker

niedziałającej terapii


ciekawe, ile poświęciłeś czasu na zweryfikowaniu tej ploty
  • Odpowiedz
kremenaros
kremenaros
kremenaros 24.05.2026, 15:40:38 via Wykop
  • 5
@mvmxks: EMA nie wydała zgody w lipcu 2025, a w 2026 ukazały się nowe 3 letnie badania EMBARK, które pokazują lepsze wyniki niż te sprzed roku. Natomiast spore ryzyko poważnych skutków ubocznych raczej sprawią, że Elevidys nie wejdzie w najbliższym czasie na europejski rynek, jeśli w ogóle.
  • Odpowiedz
kremenaros
kremenaros
kremenaros 24.05.2026, 20:42:14 via Wykop
  • 1
@mvmxks: doi 10.1007/s40120-025-00879-8
  • Odpowiedz
kremenaros
kremenaros
kremenaros 24.05.2026, 21:30:23 via Wykop
  • 1
ze ci chłopcy ida tam jako myszki doświadczalne


@mvmxks: to jest niestety w tym najgorsze, że kasa ogromna, a rodzice naprawdę sporo ryzykują, decydując się na tą jedyną póki co ogólnodostępną terapię genową.
  • Odpowiedz
GomiGomi
GomiGomi
24.05.2026, 19:09:25
  • 510
Innymi słowy #krakow nie jest tak frajerski, jak #wroclaw - pytanie jaka kukiełka teraz wygra, ale coś jednak pęka, bo to pierwsze referendum w dużym mieście skuteczne w historii III RP;

Gwarantuje, że to ostatnie duże miasto z szeroką SCT xD #polityka
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kremenaros
kremenaros
kremenaros 24.05.2026, 20:55:24 via Wykop
  • 2
nie jest tak frajerski, jak #wroclaw


@GomiGomi: Problem z Wrocławiem jest taki, że nie ma tam kompletnie komu rządzić, PO oddała teren Sutrykowi i to jest chyba główny powód, że rządzi nadal Sutryk. Podczas ostatnich wyborów kontrkandydatem była Bodnarowa, której mąż zamieszany był w jakieś aferki, a ona sama nie do końca wyglądała na kompetentną osobę. Głosowałem na nią, bo przeciwko Sutrykowi, ale nie potrafiłem przekonać nawet znajomych
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
23.05.2026, 17:53:18
  • 175
#latwogang Niby służby niedoinwestowane ale angażują się w rajd rowerowy nigdzie nie zgłoszony, obstawę robią, koszty ponoszą, śladu w papierach ani podstawy prawnej pewnie nie ma - samowolka na całego
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kremenaros
kremenaros
kremenaros 23.05.2026, 23:15:38 via Wykop
  • 0
@adam-pajac: Jest wokół tej akcji dużo ruchu, i potencjalnie sporo nieodpowiedzialnych zachowań uczestników, więc nic dziwnego, że służby są na miejscu. Kompletnie nie rozumiem, co chcesz przekazać. No chyba, że jesteś z lokalnej policji i wolałeś się zdrzemnąć.
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
23.05.2026, 19:38:43
  • 584
#latwogang

Cel szczytny, ale to leczenie w USA zawsze śmierdzi mi ruchaniem na hajs
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kremenaros
kremenaros
kremenaros 23.05.2026, 21:55:27 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Shoujiki
Shoujiki
23.05.2026, 17:59:52
  • 16
Zabawne, że jeszcze wczoraj taka Neboa miała wpłacone kilkadziesiąt k i znajdowała się w topce. Po tym jak ktoś ich przebił, zaczął się wyścig i wpłacanie, tylko aby być na topce i mamy 650k żeby zrobić se reklamę xD dżesiki będą lecieć po 10 maseczkę do włosów w tym miesiącu, a brajany wpieprzać kabanosy, bo dobre korpo xDDD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#latwogang
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kremenaros
kremenaros
kremenaros 23.05.2026, 21:20:52 via Wykop
  • 0
jezu ale zakuty łeb, dwa razy ci tłumaczą że ten lek jest prawdopodobnie c--j warty a ty dalej swoje


@gaz_wieprzowy: Prawdopodobnie to c---a się znasz, ale lubisz rozstawiać innych po kątach.

Ile poświęciłeś czasu na sprawdzenie skomplikowanej sytuacji tego leku zanim zbluzgałeś tego
  • Odpowiedz

3356

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Ukraiński influencer Andriy Gavryliv wjechał samochodem na teren rezerwatu przyrody bezpośrednio pod Morskie Oko, kiedy deportacja?

H100
z
o2.pl
dodany: 23.05.2026, 05:29:13
  • 622
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    imigranciboners
  • #
    deportacja
  • #
    prawo
kremenaros
kremenaros
kremenaros 23.05.2026, 16:00:32 via Wykop
  • 0
@gloom: 100 zł dostał, ale nie za wjazd na Morskie Oko, tylko za przekroczenie szlabanu.

Już dostał zakaz wstępu do polski na 5 lat, także to nie jest tak, że można sobie wjeżdżać jak za darmo. Śledztwo wszczęło też TPN.
kremenaros
kremenaros
kremenaros 23.05.2026, 16:03:27 via Wykop
  • 4
100 zl xD to nastepnym tez wjade swoim 36 letnim gruzem


@UjogromemGoNazwali: Nie radziłbym, Ukrainiec już trafił na listę osób niepożądanych i ma zakaz wjazdu do Polski na 5 lat. Policjanci dali mandat za przejazd szlabanu, mandat byłby o wiele większy, gdyby wiedzieli, że na Morskim Oku był.
kremenaros
kremenaros
kremenaros 23.05.2026, 16:16:48 via Wykop
  • 0
@gorobei: Wniosek policji, ale MSWiA już przychyliło się do tego wniosku, więc kwestia formalności.
kremenaros
kremenaros
kremenaros 23.05.2026, 20:17:47 via Wykop
  • 0
@gorobei: Sprawa zrobiła się medialna, to rząd stwierdził, że sobie podbije słupki. Trochę kara nieadekwatna do czynu, powinien dostać solidny mandat na kilkanaście tysięcy, chociaż nie wiem, czy znaleźliby takie paragrafy.
jutokintumi
jutokintumi
23.05.2026, 01:28:28
  • 313
Jak usłyszałem, że on zbiera na leczenie nieuleczalnej dystrofii mięśniowej, to od razu wiedziałem, że chodzi o pseudo terapię genową w USA, za miliony $. Za 12 mln złotych można realnie pomóc setkom ludzi, zamiast sponsorować prywatną klinikę.
#latwogang
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kremenaros
kremenaros
kremenaros 23.05.2026, 09:34:54 via Wykop
  • 0
@jutokintumi: Nic nie stoi na przeszkodzie, byś wsiadł na rower i zrobił swoją zbiórkę, o wiele bardziej sensowną twoim zdaniem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
19.05.2026, 14:48:40
  • 953
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kremenaros
kremenaros
kremenaros 19.05.2026, 16:16:57 via Wykop
  • 2
chłop za to samo dostałby z 10 lat


@honorowy_dawca_nasienia: jakby miał dobre plecy, to by zawiasy dostał
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
19.05.2026, 10:13:17
  • 185
Ale to jest beka (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Myśliwce Su-57 zostały rzucone do obrony przed ukraińskimi dronami atakującymi cele w Rosji.


Wszystkie 9 sztuk rozpaczliwie rzuconych do walki ze skorumpowanym, upadającym, pełnym dezerterów państwem i z jego kartonowymi dronami. Potęga Rosji nie przestaje zadziwiać.

#wojna #rosja #ukraina #ruskimir #russiahateclub #bekazpodludzi
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kremenaros
kremenaros
kremenaros 19.05.2026, 11:52:29 via Wykop
  • 2
to jak będzie wojna za kilka miesięcy tak jak pan Premier powiedział to rozumiem że drony będą zestrzeliwane systemami antydronowymi xd


@polski_polak_z_polski: nasza tarcza antydronowa San (zintegrowana z systemami Wisła, Narew i Pilica) ma być gotowa w 2027, a tarcza "Wschód" w 2028 roku, więc niech ruskie jeszcze troszku poczekają z atakiem
  • Odpowiedz

930

Rowerzysta popycha starszą panią, ponieważ jego zdaniem weszła na ścieżkę

Pokaż treści 18+

Rowerzysta popycha starszą panią, ponieważ jego zdaniem weszła na ścieżkę
pieczk
z
x.com
dodany: 17.05.2026, 17:01:58
  • 256
  • #
    codziennyrowerowydzban
  • #
    polskiedrogi
kremenaros
kremenaros
kremenaros 17.05.2026, 21:00:04 via Wykop
  • 11
@HipokratesHipokryta: Potwierdzasz tylko, że to nie kwestia pojazdu, ale kwestia zrytej psychiki
kremenaros
kremenaros
kremenaros 18.05.2026, 17:29:26 via Wykop
  • -1
widzisz ineligentni ludzie potarfia wyczuc ironie a barany beda toczyc paine


@HipokratesHipokryta: Widzę, że wołasz mnie na jakieś karczemne pyskówki, wybacz, ale nie jestem zainteresowany.
POZNAN1999
POZNAN1999
POZNAN1999
18.05.2026, 07:21:59
  • 71
Pamiętacie Ukraka co połamał we Wrocławiu rękę polskiemu nastolatkowi? Jego klub właśnie wydał oświadczenie, oczywiście zero skruchy czy pokory, poljaki winne, a celowe połamanie ręki nazwano "kontuzją". Standardowe zgrywanie ofiary, co znamy już z tego jak spinują narrację historyczną o Wołyniu. Cud, że tam jeszcze dej dej dej nie dopisali.

Oni są niereformowalni. I radzę nie bagatelizować tego przypadku, bo ukraińska agresja wobec Polaków rozlewa się już w każdym mieście. Czekają nas
POZNAN1999 - Pamiętacie Ukraka co połamał we Wrocławiu rękę polskiemu nastolatkowi? J...

źródło: HIlO3CpXMAACd92

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kremenaros
kremenaros
kremenaros 18.05.2026, 09:16:16 via Wykop
  • 9
@POZNAN1999:

Żeby z faulu w jakieś lidze piłkarskiej przejść w kilka słów do Wołynia, to trzeba być wybitnym Goebelsem. Moje gratulacje, należy ci się podwyżka.
  • Odpowiedz
kremenaros
kremenaros
kremenaros 18.05.2026, 09:56:50 via Wykop
  • 3
: to nie był faul, tylko brutalny atak z premedytacją


@POZNAN1999: literalnie powtórka z Wołynia
  • Odpowiedz
kadves
kadves
13.05.2026, 18:56:35
  • 49
Typowy pigmentododatni jest typowy. Śmieszki heheszki, afrykański luz ale jak wchodzi temat koloru skóry to olaboga, papieża obrażajo. Myślę, że Marcel zamiast obrażać jak dziecko na żarty Tobiasza powinen postąpić jak prawdziwy samiec i ukraść mu rower. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#hotelparadise
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kremenaros
kremenaros
kremenaros 13.05.2026, 20:24:13 via Wykop
  • 9
Typowy pigmentododatni jest typowy. Śmieszki heheszki, afrykański luz ale jak wchodzi temat koloru skóry to olaboga, papieża obrażajo. Myślę, że Marcel zamiast obrażać jak dziecko na żarty Tobiasza powinen postąpić jak prawdziwy samiec i ukraść mu rower. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kadves: Przecież ty nawet nie wiesz, jakie słowa tam padły, ale już wiesz, że źle na nie zareagował xd
  • Odpowiedz
kremenaros
kremenaros
kremenaros 13.05.2026, 21:31:59 via Wykop
  • 1
@zonley: A może padły tak mocne słowa, że produkcja nie chciała niepokoić reklamodawców? Równie prawdopodobna sytuacja.

Kwestia jest taka, że mamy do czynienia z cenzurą. Nie wierzę, że z błahego powodu.
  • Odpowiedz
Kornik885
Kornik885
Kornik885
06.05.2026, 10:49:38
  • 361
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kremenaros
kremenaros
kremenaros 06.05.2026, 11:50:37 via Wykop
  • 358
@Kornik885: nie wiem, może dlatego, że odpowiadała za inne zarzuty? To ojczym skatował dzieciaka i on został uznanym za bezpośredniego sprawcę śmierci w dodatku działał w stanie recydywy. Matka została skazana za nieudzielenie pomocy, przez co pośrednio odpowiada za śmierć.
  • Odpowiedz
kremenaros
kremenaros
kremenaros 07.05.2026, 10:36:15 via Wykop
  • 2
Wiadomo pewnie standardowa sytuacja i ugadali sie, ze chlop bierze na siebie najgorsze. Ona przeciez w tym nie uczestniczyla hehe. ZAWSZE tak jest


@Coopshtyl: Musisz mieć spore doświadczenie w życiu w rodzinach patologicznych, że nie wahasz się wydawać sądów bez zapoznania się ze szczegółami sprawy
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR
06.05.2026, 05:57:09
  • 178
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kremenaros
kremenaros
kremenaros 06.05.2026, 11:14:00 via Wykop
  • 0
Zaczyna się. Zdradzieckie k---y z ministerialnej Warszawy i przedsiębiorcy Janusze z fabryk smrodu.


@JWRJWR: Czyli nawet nie sprawdziłeś, że to są studenci głównie prywatnych uczelni takich jak Lubelska Akademia WSEI i Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola. Nie ma żadnego programu ściągania tych ludzi do Polski ani specjalnego programu stypendialnego - stąd wielu z tych studentów spotkać można dorabiających np. na taksówkach
  • Odpowiedz
kremenaros
kremenaros
kremenaros 06.05.2026, 17:13:56 via Wykop
  • 0
a płacą oni za studia?


@JWRJWR: No coś ty, obywatele Lublina robią w kościele ściepę co miesiąc i opłacają im studia
  • Odpowiedz
kremenaros
kremenaros
kremenaros 07.05.2026, 10:34:03 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
27.04.2026, 16:29:42
  • 745
Zbiórka #latwogang poczyniła ogromne szkody dla naszego kraju, a w szczególności dla mózgów młodego pokolenia.

Grupa influ-twórco-milionerów z klasy posiadającej, unikającej podatków przez fundacje rodzinne i jednocześnie wyciągającej lepkie łapki po słodkie dotacyjki oraz tarcze, firmy „zatrudniające” na B2B i biorące w ten sposób udział w rozpieprzaniu polskiej ochrony zdrowia, zrobili sobie tanią reklamę wpłacając kwoty, które są dla nich jak splunąć.

Prole, nieświadome jakie pieniądze przepływają przez spółeczki i
czerwonykomuch - Zbiórka #latwogang poczyniła ogromne szkody dla naszego kraju, a w s...

źródło: IMG_2150

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kremenaros
kremenaros
kremenaros 27.04.2026, 21:16:32 via Wykop
  • 1
@czerwonykomuch:

Zbiórka #latwogang poczyniła ogromne szkody dla naszego kraju, a w szczególności dla mózgów młodego pokolenia.


Pokazujesz właśnie perspektywę lewactwa - tego znanego z powieści Dostojewskiego
  • Odpowiedz
kremenaros
kremenaros
kremenaros 28.04.2026, 06:59:53 via Wykop
  • 0
@czerwonykomuch: Ech, liczyłem na inteligentną odpowiedź, dostałem podróbkę odpowiedzi z Temu.

Zbiórka #latwogang poczyniła ogromne szkody dla naszego kraju, a w szczególności dla mózgów młodego pokolenia.


Jeśli to nie jest dezawuacja zbiórki, to znaczy że masz spory problem z wyrażaniem swoich myśli. Próbujesz mi wmówić, że mówiąc o zbiórce masz na myśli tylko zbiórkę tych celebrytów, którzy ci podpadli. Tak samo media clickbaitowe mogą argumentować: wyrwałeś z kontekstu
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol
27.04.2026, 18:00:46
  • 632
Najbardziej w tej ODDOLNEJ inicjatywie lubię to, że łatwogang streamuje ze skromnej ODDOLNEJ mikrokawalerki 30m na skromnej ODDOLNEJ dzielnicy Warszawy, Pradze, a jego mamą jest ODDOLNA księgowa niszowej i oddolnej firmy deweloperskiej. Sam łatwogang wcześniej nikomu nieznany ledwo wiązał koniec z końcem ODDOLNIE i pro publico bono pomagając takim ODDOLNYM muzykom jak Quebo czy Roxi. Na jego streamie pojawiają się ODDOLNI celebryci, szczególnie ci, którzy się skompromitowali reklamowaniem ODDOLNEJ giełdy kryptowalut #
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kremenaros
kremenaros
kremenaros 27.04.2026, 21:29:13 via Wykop
  • 1
Sam łatwogang wcześniej nikomu nieznany


@Robol: okej

Typ wypłynął na tik toku i tam jest gwiazdą, a znam go od roku, i nawet nie mam i nie miałem tik toka.

Także albo troll albo dodatkowy chromosom.
  • Odpowiedz
kremenaros
kremenaros
kremenaros 27.04.2026, 22:50:10 via Wykop
  • 0
@zagubionychromosom: Nie przeglądałem twojej historii, bo mi szkoda czasu, ale wyszukiwarka wypluła mi, że znasz Bernartowiczów, Wi-Fi Milionerów, @rzemyslnik...

Może ty po prostu interesujesz się patologią i tego szukasz w necie?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

jacko

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.07.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking