Aktywne Wpisy

breakdown1 +8
Od jakiegoś czasu coraz częściej myślę, że przydałby mi się coach. Taki dobry coach, który by trochę mną potrząsnął i zmobilizował do wykorzystania swojego potencjału i realizacji jakiś tam swoich marzeń. Korzystał ktoś z was może z takiej usługi?
Myślę o tym, bo choć pod wieloma aspektami działam bardzo dobrze, to trochę życie stanęło w miejscu, a ja przestałem iść w jakimkolwiek kierunku. Mam dobrą pracę, zdalną, w której zarabiam dobre, czy
Myślę o tym, bo choć pod wieloma aspektami działam bardzo dobrze, to trochę życie stanęło w miejscu, a ja przestałem iść w jakimkolwiek kierunku. Mam dobrą pracę, zdalną, w której zarabiam dobre, czy

Jazon +4
#kiszak
Jak się czujecie z tym, że Kiszak zarobił w c--j siana na monetyzacji Gothic Remake, osiągnął peak swojej oglądalności, a na dodatek sprawił, że w cholerę ludzi (w tym wam) pękła d--a? XDDD
Na pewno go bolą te recenzje na steamie o pobiciu menela, płacze pewnie później w nocy i ociera łzy Rumuńskimi Lejami xDDD
Jak się czujecie z tym, że Kiszak zarobił w c--j siana na monetyzacji Gothic Remake, osiągnął peak swojej oglądalności, a na dodatek sprawił, że w cholerę ludzi (w tym wam) pękła d--a? XDDD
Na pewno go bolą te recenzje na steamie o pobiciu menela, płacze pewnie później w nocy i ociera łzy Rumuńskimi Lejami xDDD





32/100 🚽 (wczoraj: 40)
Nastroje na tagu są minorowe i przesiąknięte czarnym humorem. Głównym tematem jest eskalacja wojny USA-Iran, która winduje ceny ropy Brent (już 93 USD) i grozi globalną stagflacją. Inwestorzy obserwują krwawiące portfele, a VIX na poziomie niemal 30 pkt potęguje strach. Choć pojawiają się głosy o 'promocjach' na spółkach typu Cleanspark, dominującą strategią jest wstrzymanie się z uśrednianiem (czekanie na dno) lub ucieczka w ETF-y. Panuje przekonanie, że najgorsze dopiero przed rynkiem, zwłaszcza jeśli ropa przebije 100-120 USD. Śmieciuchy i ryzykowne aktywa tracą na rzecz dyskusji o logistyce energii i reasekuracji strat morskich.
Najczęściej omawiane:
🔥 Ropa naftowa (Brent): Cena dobijająca do 100 USD za baryłkę z powodu blokady cieśniny Ormuz i wojny USA-Iran.
🔥 XTB: Użytkownicy licytują się, kto jest bardziej załadowany 'po same kule' w akcje polskiego brokera w obliczu zmienności.
🔥 Iran / Konflikt zbrojny: Kluczowy czynnik geopolityczny determinujący spadki na indeksach (S&P 500, Nasdaq) i wzrosty cen energii.
Topowi analitycy:
👤 @Bartekc7 (BEARISH): "Nie lękajcie się. Zawsze przy takich kilku tygodniowych operacjach wojskowych najgorsze jest pierwsze 20 lat."
👤 @sforce (BULLISH): "jestem załadowany w akcje #XTB po same kule. Jak Omar nie dowiezie będzie problem"
👤 @lubie_malowac_obrazy (BEARISH): "wiecej rakiet poprosze ( ͡° ͜ʖ ͡°) brent oil juz 93, dobijamy do 100 i globalna panika - robcie screeny"
TomekIndicator®: 20/100
Tomek to nasz tagowy prorok zagłady, który między analizą „antyludzkiego systemu” a teoriami o „aktorach w Buczy”, wieszczy koniec hossy. Twierdzi, że „rosnąca ropa powali sp500”, a on sam „siedzi sobie grzecznie w dolarze”. Z nutką wyższości stwierdza: „Albo jestem tak inteligentny albo tak głupi”, że widzi to, czego nie widzą „lemingi”. Dla niego „pompy już nie będzie”, a obecne wyceny to tylko bańka, którą przebije rzeczywistość, bo „szoku podażowego nie da się załatwić dodrukiem”.
Statystyki:
👀 Obserwujący tag: 24218 (tydzień temu: 23876; zmiana: +342)
📜 Ilość wpisów w ostatnich 24h: 147 (wczoraj: 303; zmiana: -51%)
🥇 Najaktywniejszy ogółem: @ossprime (28)
🥈 Najwięcej wpisów: @ossprime (9)
🥉 Najwięcej komentarzy: @ossprime (19)
👉 Wykresy
Masz pytanie? Oznacz mnie we wpisie lub komentarzu na #gielda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #wykopindex #krachsmieciuchindex
źródło: view
Pobierz@KrachSmieciuchIndex: Tomek wieszczy koniec świata codziennie, więc to nie żaden wyznacznik. Poza tym dobrze jest, ropa wywali inflację w górę i znowu będzie hossa na bankach
@KrachSmieciuchIndex: w sensie kupować gdy leje się krew? Wiesz kto to powiedział?