Wpis z mikrobloga

#wykopoweprzeboje
Ćwierćfinał 2

Drabinka
FAQ
Playlist nie ma ze względu na problemy techniczne.
Jeśli chcesz być wołany/a lub wypisany/a z wołania napisz do mnie na PW.
yourgrandma - #wykopoweprzeboje 
Ćwierćfinał 2

Drabinka
FAQ
Playlist nie ma ze wzglę...

źródło: fb1204ab571747ae8c097382bf719bcd119222a016de8b2e2825853cd3689b6a

Pobierz

Zagłosuj na lepszy utwór:

  • Stachursky - Doskozzza 61.8% (152)
  • Vitas - The 7th Element 38.2% (94)

Oddanych głosów: 246

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorzucam też pastę o powstawaniu DoskoZzzy dla uzupełnienia materiału :D


@cyconiusz: Ta pasta powstała jeszcze długo przed DoskoZzzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) z niej właśnie dowiedziałem się o mniej popularnej twórczości p. Jacka niż "Typ niepokorny" i "Zostańmy razem". Dzięki temu, gdy DoskoZzza już dropnęła, miałem minę jak królowa Elżbieta na tym zdjęciu xD
Ultimator - >Dorzucam też pastę o powstawaniu DoskoZzzy dla uzupełnienia materiału :D...

źródło: Królowa Elżbieta impreza się zaczyna

Pobierz
  • Odpowiedz