Wpis z mikrobloga

@DareKwiecien A ile ten balast kosztuje? 0,05 litra spalania więcej? Mój czas jest więcej wart niż te paliwo xD rozumiem jeszcze jak ktoś jeździ raz w tygodniu po 2 km po zakupy na mieście to przez całe lato nie wyjeździ całego baku. Ale przy codzienniej jeździe dla mnie jest nieopłacalne bujać się co dwa dni na stację.
  • Odpowiedz