Aktywne Wpisy

marcinkox3 +43
Byłem dziś z dziewczyną na spacerze nad Maltą w #poznan. Kupiłem 3 gałki lodów po 8 zł za sztukę w kawiarni "3 kolory" przy samym jeziorze. Nie mam problemu, że gałka lodów tyle kosztuje, ale do c---a, niech chociaż tego loda będzie więcej niż łyżeczka xD smakowo bardzo dobrze, ale nie szło się tym smakiem za długo nacieszyć( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oszukujo #
#oszukujo #
źródło: 1000188151
Pobierz
LamajHarma +111





Cześć.
Właśnie kończę 3 tygodniowe L4 od psychiatry. Miałem załamanie nerwowe, dostałem leki doraźne w razie kryzysu i miałem po prostu odpocząć. W poniedziałek mam wrócić i jest mi z tym bardzo źle. Już się stresuje, już nie mam siły ani chęci na cokolwiek. Wiem, że jedyne na co można liczyć na tym portalu to hejt, więc sam nie wiem po co to w ogóle piszę. Będę szukał też innej pracy, trochę się doszkalam w wolnym czasie, ale nie wiem czy mi się uda zmienić nieco branże. W mojej obecnej jest sporo ofert, ale niestety za marne stawki lub bez podanych widełek, co mnie zniechęca do aplikowania.
Czy jest jakiś moment w życiu, kiedy człowiek czuję się dobrze sam ze sobą? Bo ja w to nie wierzę już po prostu. 34 lata na karku, a nie pamiętam momentu w którym czułem się naprawdę dobrze. Bez sensu to wszystko.
#depresja #samotnosc #pracbaza
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: RamtamtamSi
🫶 Twoje wsparcie = dalszy rozwój projektu. Wspomóż projekt
Ludzie sie nie zmieniają.
Zmień robote nie patrz na stawki bo święty spokój jest bezcenny.
Co z tego że będziesz miał kupe kasy jak będziesz wrakiem.
Popatrz na justina biebera. Setki milionów a wrak czlowieka ciągnacy nogi za sobą
Może kupić wszystko a i tak nie będzie przez to szczęśliwszy
@toolonge W obecnej pracy jestem już 6 lat i ogólnie to ją lubię. Jest dość spokojna, nawet nieźle płacą - tylko też przez tą sytuację chciałbym z jednej strony spróbować czegoś