Wpis z mikrobloga

#trzaskowski w Bialym Domu, gadalby bezproblemowo w ojczystych jezykach z :
Trumpem, po angielsku
Meloni, po włosku
Macronen, po francusku
z resztą gosci po angielsku.

ale to naród wybrał typa który dowozi dziwki, wali w dziąsło i wrzuca starca do DPS

#bekazpisu #polityka
innv - #trzaskowski  w Bialym Domu, gadalby bezproblemowo w ojczystych jezykach z : 
...

źródło: tenor

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@innv: trzaskowski w Białym Domu nie pogadałby z nikim, bo podobnie jak inne Tuskoidy nie ma tam wstępu.


@eduardo-garcia: Jest i on. Pisowski pokemon odwracający kota ogonem i robiący najgłupszy damage control w obronie Nawrockiego xD

Podnieśli ci chociaż stawkę na etacie?
  • Odpowiedz
zawsze musimy się podporządkowywać i rozmawiać językiem władców? XD


@Tyk_Tak_: Co ty bredzisz o honorowej nieznajomości języka jak cały pis klęczy przed Trumpem i dostaje za to pałą po plecach?
  • Odpowiedz
Widzę, że przygłupom w tym wątku się wydaje, że dyplomacja to tylko oficjalne spotkania z tłumaczami XD popatrzcie sobie na dowolne szczyty (jak choćby ten w białym domu), ile tam jest mniej formalnych momentów - to wtedy się tworzy znajomości i umacnia pozycję.

@Hi_Lo_Hi A co Nawrocki ma do powiedzenia? Jak race wnosił na stadion w odbycie? Trzaskowski ma taki kapitał kulturowy jak inni liderzy, więc miałby o czym z nimi
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: natomiast sugerowanie, że Nawrocki, który nigdy w życiu nie był za nic skazany, ma jakieś koneksje z grypserą to metafizyka, spotkanie z najwyższym. Jesteś takim hipokrytą, że moim rzygom zachciało się rzygać.
  • Odpowiedz
@Tyk_Tak_: xD z przekonania że tłumacz to to samo jak rozmowa osobiście, oraz że rozmowy z tłumaczami tworzą politykę zagraniczna
()
A później ja się dziwię że populiści i zwykli kłamcy robią karierę w tym kraju
To dopiero xD
  • Odpowiedz
@innv: wszystko super, tylko ten wasz poliglota jak sie potem okazało po piwie z mentzenem nie wiedzial na czym polega art. 5 NATO i mu musiał radek na szybko tłumaczyć.

Także tego. ¯\(ツ)/¯

Batyr jest jaki jest, ale zobacz gdzie jesteśmy na arenie miedzynarodowej przez tuska i wyobraź sobie ze otrzymałby teraz jeszcze swoja pacynke w postaci trzaska. Dramat.
  • Odpowiedz
A co Nawrocki ma do powiedzenia?


@Dorgarag: Trzecie zdanie mojej wypowiedzi odpowiedziało na to pytanie...
I nie, small talk nie załatwia ważnych spraw. Ułatwia kontakt, ale nawet najlepszy kontakt i wypite wspólnie morze wódki nie daje lepszej pozycji negocjacyjnej, gdy mowa o prawdziwych interesach.
  • Odpowiedz