@mirko_anonim: nawet więcej im więcej związków tym ciężej zbudować relacje na stałe, kiedyś po prostu ludzie sobie dużo rzeczy wybaczali a dzisiaj o byle głupotę się zrywa, znalezienie dziewczyny z liczbą partnerów +5 i więcej jest równoznaczne z tym że tam będzie mniej uczuć
kiedyś po prostu ludzie sobie dużo rzeczy wybaczali a dzisiaj o byle głupotę się zrywa
@piijany: a winien temu jest internet, social media, portale randkowe i tani transport. Wszystkie te rzeczy zamieniły lokalny rynek matrymonialny w globalny. Kiedyś trzeba było sobie wybaczać, bo abo ten/ta albo nikt, a dziś? Dziś globalizacja daje poczucie nieskończonego wyboru
@mirko_anonim: powiem tak: co za dużo to nie zdrowo, ale dziewictwo czy prawictwo w wieku 30 lat to też problem. Ja sam święty nie jestem więc nie chce być hipokryta, ale jakbym spotkał łaskę z takimi excesami jak moje to bym ją kopnął w tyłek ʕ•ᴥ•ʔ
Inna sprawa że ekscesami nikt się nie chwali.
Ale masz rację, za dużo na liczniku może generować problemy. Choć nie
kreatywny-marzyciel-93: @versum_weaver A p---------e. Wszystko zależy jak i czym żyjesz. Jeśli to jest neet przy 30tce, to zdecydowanie to może być problem. Ale w przeciwnym razie? Absolutnie nie.
30ka to jest raptem kilka lat od skończenia studiów, ze 3 po magisterce, a wręcz środek doktoranckich jak ktoś się ambitnej bawi. To jest idealny czas by resztki czasu poświęcić na zajawki - czy to będzie szeroko pojęte podróżowanie (mam tu na
Ja oczekiwałem na pomoc, a dostałem ghosting od @Kitty88 xd morał jest taki, że to puste gadanie, rozwleczone bez konkretów, bardziej nawijanie makaronu na uszy niż realna
Ja oczekiwałem na pomoc, a dostałem ghosting od @Kitty88
@mirko_anonim: Szukasz pustej atrakcyjności, bo jedziesz po autostradzie powierzchowności, takich Karynek jest pełno, wystarczy zakręcić się w ich otoczeniu, w czym problem? Takie Karynki myślą prostymi schematami myślowymi, lubią dramy i emocje, są niestabilne emocjonalnie i niezorganizowane, będą Ci opowiadać o pazurkach i o tym, że Kaśka ze Zdzichem się pokłócili i znowu go rzuciła, tego typu top tematy. Zbierz
Wszystkie dostępne badania pokazują, że ma znaczenie. Im mniejsza liczba tym większe szanse na trwał, udany i szczęśliwy związek.
@piijany: a winien temu jest internet, social media, portale randkowe i tani transport. Wszystkie te rzeczy zamieniły lokalny rynek matrymonialny w globalny. Kiedyś trzeba było sobie wybaczać, bo abo ten/ta albo nikt, a dziś? Dziś globalizacja daje poczucie nieskończonego wyboru
Inna sprawa że ekscesami nikt się nie chwali.
Ale masz rację, za dużo na liczniku może generować problemy. Choć nie
30ka to jest raptem kilka lat od skończenia studiów, ze 3 po magisterce, a wręcz środek doktoranckich jak ktoś się ambitnej bawi. To jest idealny czas by resztki czasu poświęcić na zajawki - czy to będzie szeroko pojęte podróżowanie (mam tu na
Ja oczekiwałem na pomoc, a dostałem ghosting od @Kitty88 xd morał jest taki, że to puste gadanie, rozwleczone bez konkretów, bardziej nawijanie makaronu na uszy niż realna
@mirko_anonim: Szukasz pustej atrakcyjności, bo jedziesz po autostradzie powierzchowności, takich Karynek jest pełno, wystarczy zakręcić się w ich otoczeniu, w czym problem? Takie Karynki myślą prostymi schematami myślowymi, lubią dramy i emocje, są niestabilne emocjonalnie i niezorganizowane, będą Ci opowiadać o pazurkach i o tym, że Kaśka ze Zdzichem się pokłócili i znowu go rzuciła, tego typu top tematy. Zbierz