Aktywne Wpisy

Krupier +83
Chłop se nockę na rodos spędza, dajcie spokój.
Ciemno, cisza, muzyczka z Life is Strange, no jest klimat.
Kurczę, może i taka zwykła rzecz, ale jakoś jaram się. Czuję się znów jak za dzieciaka gdy spało się gdzieś w domkach w ośrodkach wczasowych pracodawcy rodziców albo po prostu pod namiotem. (ʘ
Ciemno, cisza, muzyczka z Life is Strange, no jest klimat.
Kurczę, może i taka zwykła rzecz, ale jakoś jaram się. Czuję się znów jak za dzieciaka gdy spało się gdzieś w domkach w ośrodkach wczasowych pracodawcy rodziców albo po prostu pod namiotem. (ʘ
źródło: 1000007207
Pobierz
Leżę se pod dżewem i nie chce się iść, jest 14 a ja ledwo co 11km zrobiłem, nie widziałem dziś na oczy żadnego ludzia … niby gorunc ale zimno od wiatru się zrobiło . I jak żyć?
#zlomkiemprzezswiat
#zlomkiemprzezswiat
źródło: image_picker_88B23C22-5526-4BB5-AEBA-46D25B600322-24659-0000021E059EA9ED
Pobierz




#gielda #xtb
źródło: kdpw_czerwiec2
Pobierzźródło: image
Pobierzdo tego jeszcze piotrek najdek ratuje mbank ale tak to kicha
polecam alior bank, fajna apka, i bank bez fajerwerków i na pewno lepsze
Pozdrawiam serdecznie popularyzatora patriotyzmu gospodarczego.
albo np wprowadzić kwotę wolną od podatku od zysków kapitałowych np do 30kzł rocznie,
albo zrobić coś podobnego do brytytyjskiej ISA.
ale czy to jest wina XTB, że wybierają złe inwestycje? czy będąc u innego brokera wybrali by inaczej i osiągnęli