Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ellengeast
Ellengeast

Ellengeast

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 231
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 231
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
Glupiii
Glupiii
11.06.2026, 20:06:45
  • 11
Powiem wam, ze ogladam to dunskie hotelisko i tak mnie d--a boli, ze to polskie jest tak smutne jak p---a. W tym dunskim a-----l leje sie strumieniami, kazdy jest nagrzany na kazdego, ludzie doslownie sie czepiaja innych, ze przyjechali na wakacje a nie zeby kombinowac i grac xD. Kazdy uczestnik to po prostu otwarty na innych czlowiek, a w tym polskim? Byc jak najbardziej nijakim, zeby jak najmniej wrogow sobie narobic i
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 11.06.2026, 21:09:32 via Wykop
  • 2
@Glupiii: ze wszystkich edycji polskich, jakie oglądałem, to w sumie tylko w 5 i 11 nie było zabetonowania par z pierwszego odcinka. (Nie oglądałem 8 i 9). Jest to jednak w jakiś sposób odzwierciedlenie naszejcmentalności i takiego podejścia, żeby się nie wychylać i być nijakim. No i hipokryzji, bo wszyscy chcą grać, ale jak faktycznie ktoś próbuje grać, to jest najgorszy i w ogóle jak on śmiał XD. I to
  • Odpowiedz
Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 12.06.2026, 06:57:00 via Wykop
  • 2
@amanda12: no właśnie, może źle się wyraziłem. Wygrywają zazwyczaj osoby wchodzące w pierwszych dniach w hotelu albo takie, gdzie jedna osobajest od początku. No i to jest logiczne, bo głosują poprzedni uczestnicy i jak ktoś jest długo w hotelu, to więcej osób go poznaje i zwiększa swoją szansę na głos. Natomiast to właśnie wina produkcji, że dopuszczają do takiego stanu rzeczy, bo w duńskim HP rotacja jest dużo szybsza.
  • Odpowiedz
GenetycznyDominatornik
GenetycznyDominatornik
10.06.2026, 04:39:31
  • 1
CJ tego nie wybaczy

#hotelparadise
GenetycznyDominatornik - CJ tego nie wybaczy 

#hotelparadise

źródło: image_picker_25DFF93D-AED7-4251-8523-6701693FD5EF-69384-00000B67A66BF230

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 10.06.2026, 18:03:10 via Wykop
  • 6
@GenetycznyDominatornik: wiem, że obiektywnie to konwencjonalnie atrakcyjni ludzie, ale w tym zdjęciu jest coś obleśnego i nie umiem tego nazwać nawet
  • Odpowiedz
abazur-budzkiet
abazur-budzkiet
05.06.2026, 19:57:04
  • 8
#hotelparadise

Julkę chyba sztuczna inteligencja wygenerowała
abazur-budzkiet - #hotelparadise 

Julkę chyba sztuczna inteligencja wygenerowała

źródło: 1000110029

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 05.06.2026, 21:07:54 via Wykop
  • 9
@abazur-budzkiet: wszystkie wyglądają jak namalowane cyfrowo xd
  • Odpowiedz
jarekwypychacz01
jarekwypychacz01
jarekwypychacz01
03.06.2026, 08:37:20
  • 10
#hotelparadise stypiara to już tak p—-doli o tej pomocy rodzicom prawie tak często jak rura o swoich urodzinach
jarekwypychacz01 - #hotelparadise stypiara to już tak p—-doli o tej pomocy rodzicom p...

źródło: IMG_4922

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 03.06.2026, 17:47:13 via Wykop
  • 19
@jarekwypychacz01: zabawne jest, jak te ameby umysłowe sobie cisną o bycie płytkim czy głupim, a jedna z drugą są siebie warte. Jedna poucza drugą o składni, nie używając nawet jednego znaku interpunkcyjnego... XD
  • Odpowiedz
alixcjapolixja997
alixcjapolixja997
31.05.2026, 16:16:05
  • 11
#hotelparadise podnóżek i botoksyna do top model Xd
alixcjapolixja997 - #hotelparadise podnóżek i botoksyna do top model Xd

źródło: IMG_4326

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 01.06.2026, 11:41:53 via Wykop
  • 2
@alixcjapolixja997: Karolinka juz ma wary jak joker xd
  • Odpowiedz
Ulic_Qel_Droma
Ulic_Qel_Droma
30.05.2026, 13:56:46
  • 7
Ja może nie jestem językowym purystą, zwykle traktuję jezyk raczej jako nośnik niż cel sam w sobie, ale niech mi ktoś wyjaśni - dlaczego ludzie wystepujacy w programach typu #hotelparadise #loveisblindpolska aż tak beznadziejnie posluguja sie jezykiem polskim? Przeciez to jest jakiś dramat.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 30.05.2026, 22:18:06 via Wykop
  • 21
@Ulic_Qel_Droma: nie zgodzę się z przedmówcami, że w programie rozrywkowym nie ma co oczekiwać ludzi w miarę poprawnie posługujących się językiem ojczystym. I to nawet nie chodzi o to, że to jest banda pustaków, przecież większość z nich studiuje albo skończyła studia, więc mają ekspozycję na język podręcznikowy. Oni po prostu są reprezentacją tego, jak rewolucja technologiczna, która miała miejsce przez ostatnie 6-7 lat (czyli od mniej więcej lockdownów), doprowadziła
  • Odpowiedz
JustFantasy
JustFantasy
JustFantasy
28.05.2026, 07:29:33
  • 0
Czy któryś z uczestników skorzystał z zasięgów po programie i tworzy jakiś wartościowy kontent?
Nie mówię tu o wykładach z fizyki, ale cokolwiek poza pozowaniem do kamery albo robieniu nudnych live o niczym.
Czasem wyświetlają mi się tutoriale makijażu od Roksi, cos poza tym?

#hotelparadise
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 28.05.2026, 09:58:46 via Wykop
  • 2
@JustFantasy: uczestnicy hotel paradise albo wartościowy content. Nie można wybrać obu xd
  • Odpowiedz
Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 28.05.2026, 12:14:29 via Wykop
  • 25
@JustFantasy: ja właściwie sie dziwię wszystkim ludziom, którzy oglądając HP, lecą na Instagram czy tt i od razu obserwują bandę tych polmozgow xD mnie oni interesują tyle, ile trwa program i nic poza tym. Po co im dawać jeszcze wiecej uwagi i pieniędzy (z oglądania ich sponsorowanego contentu)
  • Odpowiedz
martin2345
martin2345
martin2345
27.05.2026, 21:08:57
  • 24
Otwieram nitkę na sugestię, co powinno być zmienione w przyszłych sezonach HP (może jakimś cudem produkcja to przeczyta i wdroży w życie XD). Zacznę:

- więcej Pandor i Rajskich (w tym - więcej Rajskich z "twistem" np. podwójne rajskie),
- więcej konkurencji z realnymi konsekwencjami (czyli odpadnięcie przegranego, immunitet dla wygranego, zamiast randki na kocu/czipsów/czekolady itd.),
- więcej głosowań wśród uczestników odnośnie tego, kto ma odpaść (poza Rajskim),
- powrót Rajskiej Wyroczni,
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 28.05.2026, 07:01:36 via Wykop
  • 0
@martin2345: żeby lektor z wadą wymowy i okropnym poczuciem humoru zamilkł na wieki
  • Odpowiedz
Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 28.05.2026, 09:59:47 via Wykop
  • 0
@Patelniaszczy: ludzie z normalnymi zawodami raczej rzadko się pchają do takiej rozrywki niskich lotów xd
  • Odpowiedz
deniol
deniol
deniol
26.05.2026, 20:27:26
  • 5
#hotelparadise
Marta zgłosiła się do Top Model XD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 28.05.2026, 06:58:12 via Wykop
  • 2
@txanonxt: klaudia w top model była podstawiona, tzw industry plant, bo już wcześniej była zwiazana z tvnem.
  • Odpowiedz
hejhej2
hejhej2
hejhej2
23.05.2026, 11:07:47
  • 67
#hotelparadise droga produkcjo Proszę Was:

Bierzcie więcej ludzi, którzy normalnie piją a-----l i lubią imprezować. Osoby totalnie niepijące zabijają klimat.
Powrót palarni – tam zawsze działo się najwięcej.
Powrót scen z prysznica – bez tego program stracił pikanterii.
Więcej imprez tematycznych, wyzwań z kasą i częstsze wejścia nowych osób.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 23.05.2026, 15:29:43 via Wykop
  • 13
@hejhej2: akurat oglądanie myjacych sie ludzi mnie nie interesuje, ale z resztą sie zgadzam xd
  • Odpowiedz
Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 22.05.2026, 12:42:14
  • 25
#hotelparadise mimo że Krystian wydaje się być fajnym facetem i nie lubię Dominiki ani Marcela, to było mi obojętne, kto wygra. Natomiast uważam, że z czwórki finałowe najmniej zasługiwała na bycie w niej Zuzia. Wcale nie uważam, żeby para Zuza+Krystian była lepsza niż Domi i Marcela. Nie mówię tu o ich indywidualnych charakterach, tylko dynamikach obu relacji. Para Domi i Marcela jaka by nie była, wyszła naturalniej i faktycznie mieli
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast
Autor
22.05.2026, 14:14:57 via Wykop
  • 6
@Wouowina: ale co ma piernik do wiatraka?
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
22.05.2026, 10:15:36
  • 69
Ktoś: Nie da się postarzeć o 10 lat w pół roku
Telimena: Potrzymaj mi strzykawki
#hotelparadise
szuwarek - Ktoś: Nie da się postarzeć o 10 lat w pół roku
Telimena: Potrzymaj mi strz...

źródło: 2026-05-22 01_37_52-Facebook — Mozilla Firefox

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 22.05.2026, 12:31:01 via Wykop
  • 2
@szuwarek: wygląda tak samo jak w hotelu IMO
  • Odpowiedz
0total_eclipse0
0total_eclipse0
21.05.2026, 21:16:01
  • 14
#hotelparadise Rozmowa z mamoo( ͡° ͜ʖ ͡°)
0total_eclipse0 - #hotelparadise Rozmowa z mamoo( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000089634

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 21.05.2026, 22:25:40 via Wykop
  • 13
@0total_eclipse0: ale mam ciary żenady
  • Odpowiedz
beata-fijalkowska
beata-fijalkowska
21.05.2026, 21:31:35
  • 0
#hotelparadise
beata-fijalkowska - #hotelparadise
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 21.05.2026, 22:18:45 via Wykop
  • 5
@beata-fijalkowska: ale se pontony zrobiła xd
  • Odpowiedz
Rickandmorty345
Rickandmorty345
Rickandmorty345
21.05.2026, 11:19:53
  • 7
#hotelparadise
Rickandmorty345 - #hotelparadise

źródło: IMG_8441

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 21.05.2026, 15:12:41 via Wykop
  • 0
@amanda12: kto to jest motomoto? XD
  • Odpowiedz
Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
20.05.2026, 21:00:41
  • 18
#hotelparadise a jak miał ją nazwać? Ok rozumiem partnerka lepiej brzmi, ale też dziewczyną by ją nie nazwał. Jak raz ten coś powiedział jak ona wyobraża sobie ich relację to ta mu zrobiła jazdę, że za daleko planuje i że nigdy nie miał dziewczyny xDD No to nazwał ją koleżanką (ʘ‿ʘ) z resztą melanżara ani razu nie rozmawiała z nim, że chce czegoś więcej. Była tylko
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 20.05.2026, 22:16:33 via Wykop
  • 14
@Polnischefuhrer: partnerka/ para/Dominika? Bo sa ze sobą w parze od samego początku hotelu. Ewidentnie używa języka dystansującego, a potem rżnie głupa, że to nie miało znaczenia. No ma. Językiem wyrażamy stosunek do rzeczywistości i on w tamtym momencie pokazał, ze raczej para romantyczna czy tam prawdziwa ciezko ich nazwać.
  • Odpowiedz
Clefairy
Clefairy
20.05.2026, 19:24:51
  • 13
Jak na przestrzeni czasu zmieniła Wam się ocena głównych uczestników? U mnie:

Weronika - 6/10 → 8/10
Na początku bardziej obojętna, miała słabsze momenty i ataki borderline'u, ale to ostatecznie najbardziej normalna osoba ze wszystkich i posiadająca fajny humor.

Tobiasz - 7/10 → 5/10
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 20.05.2026, 21:22:59 via Wykop
  • 4
@Clefairy: raczej nic się nie zgadza

Tobiasz 6/10 na początku, po powrocie 3/10. Irytujący, niezdecydowany, niepotrafiący się wysłowić. Werka 6/10 -> 6/10 no jest okej? Nic więcej nie jestem w stanie o niej powiedzieć, fajna dziewczyna ale nie do takiego programu. Roksana 3/10 -> 2/10. Na początku trzy bo była pocieszna, na koniec karaluch irytujący xd. Denis 0/10 - 0/10 bo byl tak nudny i przezroczysty ze nie wiem nawet
  • Odpowiedz
Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast 20.05.2026, 21:23:30 via Wykop
  • 0
@Ellengeast: zapomniałam o Marcie Martynie i Faraonie ale chyba szkoda ryja strzępić xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Sylwia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking