Powiem wam, ze ogladam to dunskie hotelisko i tak mnie d--a boli, ze to polskie jest tak smutne jak p---a. W tym dunskim a-----l leje sie strumieniami, kazdy jest nagrzany na kazdego, ludzie doslownie sie czepiaja innych, ze przyjechali na wakacje a nie zeby kombinowac i grac xD. Kazdy uczestnik to po prostu otwarty na innych czlowiek, a w tym polskim? Byc jak najbardziej nijakim, zeby jak najmniej wrogow sobie narobic i

Glupiii









