Aktywne Wpisy

sprynek +183
To niezle wydarzenia dla #rozowepaski - malowanie gołego Modela i upijanie się winem w między czasie xD
Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.
#logikarozowychpaskow #wroclaw #niebieskiepaski #zwiazki
Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.
#logikarozowychpaskow #wroclaw #niebieskiepaski #zwiazki
źródło: IMG_6434
Pobierz
arinkao +2
Zastanawiam sie nad nowym kontem bankowym w Bank Pekao (z żubrem), po kilkunastu latach opuszczam Alior za wysokie ceny prowadzenia ROR i za kartę, w sumie 22zł.
Nie zależy mi na żadnych bonusach na start, ujach, mujach, nie chce być tylko okradana. Chciałabym żeby mój bank nie był takim gównem jak MBank czy betonem jak PKOBP. No i oczywiście nie chcę płacić za niego nic, za kartę też nic oraz nic za
Nie zależy mi na żadnych bonusach na start, ujach, mujach, nie chce być tylko okradana. Chciałabym żeby mój bank nie był takim gównem jak MBank czy betonem jak PKOBP. No i oczywiście nie chcę płacić za niego nic, za kartę też nic oraz nic za
źródło: Bez nazwy
Pobierz



@mirko_anonim: błąd. I to duży. Właśnie jazda na rowerze czy pójście na pół dnia do lasu są obecnie dla ciebie bardzo ważną potrzebą. Szkoda, że tego nie zauważasz.
No i jak napisał @Przypadkowy - wolny czas dla ciebie też jest
Myślę że co jakiś czas poradzi sobie z dzieciakami, kiedy Ty będziesz "robił co tam chcesz robić".
Bo depresyjny mąż jest toskyczny. Długo tak nie dasz rady.
Traktuj ten rower jako inwestycję w siebie - a tym samym w swoją rodzinę.
Czasem przychodzi sprzątaczka. W weekendy z zajęć domowych robimy minimum, a tak staramy się robić coś fajnego: a to wycieczka w góry, a to rowerami do lasu z przyczepka dla dziecka, czy cokolwiek innego.
Mam tak samo, jak pójdę nawet na dłuższy spacer na 3h to potem wracam z kortyzolem wystrzelonym w sufit myśląc ile czasu na to poszło.
A nawet nie mamy dzieci xD