Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko189
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1153

W Jaworznie policjanci walczyli ze sobą? A i tak wylądowałem w kajdankach! Beton

Jeden z policjantów zna audyt i namawia dowódcę do zmiany zdania? Policja przyznaje, że mogę filmować, ale to ja wyląduję w kajdankach, a ci co łamią prawo pozostaną bez konsekwencji? Dlaczego policja kara tych, co prawa nie łamią i pobłaża tym, co postępują wbrew prawu? Czy to już prywatna ochrona

elemel90
elemel90
z
youtube.com
dodany: 13.05.2026, 16:11:26
  • #
    audytobywatelski
  • 238
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

tu można pozdrowić
Morf
z facebook.com
  • 63
G*nCadIndex - for self-defense
mapz
z guncadindex.com
  • 10

Komentarze (238)

najlepsze

Infex
Infex
13.05.2026, 16:40:20 via Wypiek
  • 353
Klasycznie:
- Chcialbym wiedzieć z kim rozmawiam.
- Mam papiery ze nie muszę tego robic
- artykuł 15 bo infrastruktura krytyczna/ bo coś
I tak sie zyje w tym gównianym kraju xD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

radaroskop
radaroskop
radaroskop
13.05.2026, 19:20:39 via Wykop
  • 102
@Infex: Chyba najczęstszym pretekstem "bo interwencja/zgłoszenie".
  • Odpowiedz
fervi
fervi
13.05.2026, 20:07:49 via Wykop
  • 67
interwencja


@radaroskop: Interwencja zlecona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak chyba się tłumaczą
  • Odpowiedz

aleksc
aleksc
13.05.2026, 18:16:49 via Wykop
  • 324
Odszkodowanie za nieprawidłowe działanie policji powinno pochodzić z budżetu komisariatu gdzie pracują policjanci i by skończyły się cyrki, komendant by wówczas miał motywację na rozliczanie takich gagatkow.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zzapal
zzapal
zzapal
13.05.2026, 18:55:43 via Wykop
  • 174
@aleksc: Nie, nie z budżetu komisariatu a z kieszeni konkretnego przestępcy w mundurze, a dodatkowo od "policji" (czy to komisariat czy centrala). Jak policjant będzie wiedział, że za takie głupie decyzje będzie słono płacił, to się powstrzyma przed głupimi decyzjami nawet jak mu będą kazali. Może wtedy sobie też przypomni, że jako policjant ma obowiązek odmówić wykonania polecenia niezgodnego z prawem oraz zgłoszenie takiego polecenia zgodnie z procedurą.
  • Odpowiedz
RozzPl
RozzPl
13.05.2026, 19:53:52 via Wykop
  • 33
@aleksc: a nie z wypłaty policjanta ?
  • Odpowiedz
-_-_
-_-_
-_-_
13.05.2026, 17:31:58 via Wykop
  • 211
po wyrazie twarzy drugiego policjanta było widać, że ma bekę, że się młody ładuje na minę xD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Vegetan
Vegetan
13.05.2026, 18:51:41 via Wykop
  • 150
@-_-_: raczej widziałem, że jest mu wstyd i jednocześnie smutno, bo sobie jego kolega narobił kłopotów. Widać było, jak coraz bardziej chował się w kurtkę. Ziomek, jeśli to czytasz - więcej odwagi!
  • Odpowiedz
zzapal
zzapal
zzapal
13.05.2026, 18:53:25 via Wykop
  • 130
@-_-_: Nie tylko młody ale i on sam.

Przypominam, że on ma obowiązek zapobiegać przestępstwom - a ten drugi policjant w najlepszej dla niego sytuacji jest świadkiem przestępstwa i mu się przygląda / nie przerywa. W gorszej - uczestniczy w popełnianiu przestępstwa jakim jest przekroczenie uprawnień.
  • Odpowiedz
findi
findi
13.05.2026, 18:18:02 via Wykop
  • 160
Młody zagubiony i wystraszony, do tego zawłaszczył mu dowód, żeby zobaczyć dane audytora. To jakieś jaja.
findi - Młody zagubiony i wystraszony, do tego zawłaszczył mu dowód, żeby zobaczyć da...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aldi7x
aldi7x
13.05.2026, 23:18:57 via Wykop
  • 32
@findi: Najszybsze wypuszczenie aresztowanego po zatrzymaniu, chyba rekord Polski, kucie i rozkuwanie to połowa czasu zatrzymania.
  • Odpowiedz
plastus82
plastus82
plastus82
14.05.2026, 04:42:04 via Wykop
  • 5
@findi: wygląd debil, podstawowka prawie skonczona... w Collegium humanum skonczona. Co za patologia
  • Odpowiedz

Krole
Krole
13.05.2026, 19:34:01 via Wykop
  • 153
Chwila moment, czy ten funkcjonariusz otworzył sobie jego portfel wziął dowód i sam sobie go wylegitymował?! To tak można?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krzysiek_14
krzysiek_14
13.05.2026, 20:09:51 via Wykop
  • 87
Chwila moment, czy ten funkcjonariusz otworzył sobie jego portfel wziął dowód i sam sobie go wylegitymował?! To tak można?


@Krole: W Batustanie tak można ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Mamiser
Mamiser
13.05.2026, 21:21:10 via Wykop
  • 80
@Krole: niech audytor sprawdzi czy forsa mu nie zginela i pisze to powaznie
  • Odpowiedz
Vertesio
Vertesio
13.05.2026, 18:34:26 via Wypiek
  • 135
Młody policjant gdy znalazł dowód osobisty w kieszeni audytora:
Vertesio - Młody policjant gdy znalazł dowód osobisty w kieszeni audytora:

źródło: images (1)

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jacek-derek
jacek-derek
13.05.2026, 19:17:14 via Wykop
  • 105
i niedouczony kiepski policjancik ukradł dane obywatela, do tego skuł człowieka chodzącego po chodniku, zwracającemu uwagę na nieprawidłowości. Arogancja i buta tych ludzi w mundurach jest już za duża. Od czasu srowida coś im się stało.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fantom16
fantom16
fantom16
13.05.2026, 20:14:30 via Android
  • 51
@jacek-derek: nie, oni zawsze tacy byli
  • Odpowiedz
popeye8520
popeye8520
13.05.2026, 23:06:30 via Wykop
  • 82
Jestem policjantem już prawie 9 lat. Nie mogę pojąć czemu 90% fszy ma zabetonowane w głowie, żeby każdego legitymować. W mojej jednostce nadal się dziwią, jak przy jakiejś niepotwierdzone interwencji nikogo nie legitymuję. No ale jak to, a czemu, a co wpiszesz w komunikat itp. Parę razy wytłumaczyłem dyżurnemu, czy tam innemu przełożonemu, że nie będę legitymował ludzi którzy nic nie zrobili, bo ktoś sobie bezpodstawnie zgłosił interwencje. Było oburzenie i ...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Morf
Morf
14.05.2026, 08:07:17 via Wykop
  • 34
Dlatego, że jest bardzo dużo ludzi poszukiwanych (zarówno Polaków jak i innych narodowości - szczególnie teraz), którzy wpadają przypadkowo...


@world: idź się niewolniku codzień zgłaszaj na miejscowa komendę skoro łamanie praw obywatelskich "bo może ktos wpadnie" to taki wspaniały pomysł.
  • Odpowiedz
popeye8520
popeye8520
14.05.2026, 09:31:31 via Wykop
  • 14
@world: Idąc tym tokiem rozumowania, to idź stań na ruchliwym chodniku i każdego po kolei legitymuj, bo może jest poszukiwany. Ciekawe jak długo bsw będzie uznawać takie działanie za legalne i zasadne XD
  • Odpowiedz
AlbertWesker
AlbertWesker
13.05.2026, 17:08:48 via Wykop
  • 55
Zapisałem sobie stopklatkę ze zdjęciem audytora. Jak go kiedyś zobaczę, to zbiję z nim piątkę.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

audyt-obywatelski
audyt-obywatelski
13.05.2026, 18:15:03 via Wykop
  • 112
@AlbertWesker: tylko rodzinie nie pokazuj, nie chcę żebyś straszył ludzi ;-)
  • Odpowiedz
IreuN
IreuN
IreuN
13.05.2026, 18:53:20 via Wykop
  • 5
@AlbertWesker: Schowaj dla siebie, nie dawaj nikomu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
larkinflight
larkinflight
13.05.2026, 19:11:29 via Android
  • 50
najgorsze że ci funkcjonariusze nie poniosą żadnych konsekwencji, dobrze że chociaż upublicznił ich ryje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aldi7x
aldi7x
13.05.2026, 23:05:08 via Wykop
  • 25
najgorsze że ci funkcjonariusze nie poniosą żadnych konsekwencji, dobrze że chociaż upublicznił ich ryje


@larkinflight: Myślę że cała komenda będzie miała bekę z pana Oskara, on się na końcu tak zamotał że już sam nie wiedział co robi, najpierw go zatrzymał i zakuł potem zwinął dane, rozkuł i udał że zatrzymania nie było, bo powinien mu dać protokół zatrzymania po wypuszczenia. Jakby go zawieźli na tą komendę lepiej by to
  • Odpowiedz
T34v2
T34v2
14.05.2026, 00:17:07 via Wykop
  • 18
@aldi7x: a drugi koleś w mundurze stał i się uśmiechał, dobrze wiedząc że młody się pogrąża. Chyba go nie lubi xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
3867
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3176
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3122
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3053
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2625
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #policja
  • #prawo
  • #polska
  • #sierzantbagieta
  • #audyt
  • #heheszki
  • #afera
  • #samochodoza
  • #konfitura
  • #stanowski
  • #oszukujo
  • #mexicano
  • #patologiazewsi
  • #warszawa
  • #usa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking