Aktywne Wpisy

wscieklykabanos +455
Nie zatrzymuj się przed przejściem dla pieszych bo jakiś furiat zajedzie ci drogę i wyskoczy z łapami. Typ pindolnięty.
https://streamable.com/dom2g5
#polskiedrogi #olecko
https://streamable.com/dom2g5
#polskiedrogi #olecko


okoboji +11
taa buda z oknem i kwiatuszkami, jeszcze może kanapa i netflix w środku dla pieska xDD
stan umysłu psiarzy na rok 2026
#psiarze #heheszki #polskiedomy #nieruchomosci
stan umysłu psiarzy na rok 2026
#psiarze #heheszki #polskiedomy #nieruchomosci
źródło: Zrzut ekranu 2026-03-10 o 10.04.59
Pobierz



po co chcesz nocować w jakimś opuszczonym zawilgoconym budynku? Kup cobie namiot i prześpij się w nim kilka razy przy jakimś szlaku górskim to ci przejdzie.
No właśnie po to, że nie mam namiotu a taki budyneczek zapewni dach i ochronę przed wiatrem.
Jak tego nigdy nie robiłeś, to tak szczerze mówiąc najlepiej pierwszą noc spędzić z jakimś kumplem, najlepiej bardziej doświadczonym.
Albo zacznij od lasu, nocleg w środku lasu minimalizuje szanse na spotkanie ludzi czy
Ale na bushcraft polska są ziomki ze Szczecina, sam jednego znam:)
Są w tamtej okolicy natomiast wilki ale te już spotykałem.