Wpis z mikrobloga

@JuanPablitoSegundo_2137 wyglądasz jak byś miał sądowy zakaz zbliżania się do placówek szkolno - wychowawczych.

Zmień koszulę - krótki rękaw w koszuli nigdy nie będzie dobrym wyborem. Może polo? Tylko nie podduszaj się tak guzikami. Nie zapinaj. Fryzjer to podstawa. Masz tragicznie zaniedbane włosy w stylu „jak wstałem tak mam”. Idź na siłownię żeby się rozruszać bo idę w ciemno o zakład, że masz wadę postawy. Wróć za rok, daj znać.
  • Odpowiedz
bo jak w takiej koszuli wyglądam w miarę git


@JuanPablitoSegundo_2137: zmartwię Cię, ale nie. Serio to śmierdzi mi to baitem, że masz koszulę z krótkim rękawem uszytą z przedszkolnego obrusu i zapinasz na ostatni guzik. A nie masz 6 lat.

Co do ciuchów to 0) owszem, dobra sylwetka jest najważniejsza, ale 1) mają być Twojego rozmiaru, to robi największą różnicę 2) cokolwiek co robi z twoim ciałem literę V, nie
  • Odpowiedz