Aktywne Wpisy

mickpl +618
Wiem, że wielu kolekcjonerów kurnikowców zakłada, że z tym antyspekulacyjnym podatkiem od 3 mieszkania to zaraz ucichnie i tyle z niego będzie.
Otóż nie. Jak już temat chwycił to teraz będziemy go grzali do skutku.
Będziecie płacili progresywny, antyspekulacyjny podatek i będziecie szczęśliwi.
#nieruchomosci
Otóż nie. Jak już temat chwycił to teraz będziemy go grzali do skutku.
Będziecie płacili progresywny, antyspekulacyjny podatek i będziecie szczęśliwi.
#nieruchomosci

pogop +1123
16 września 1976 roku mistrz świata w pływaniu w płetwach kończył 13-milowy bieg treningowy w Armenii, gdy nagle usłyszał niepokojący dźwięk. Trolejbus przewrócił się przez ścianę zapory i wpadł do jeziora Erewan. 23-latek natychmiast wbiegł na miejsce zdarzenia, rozebrał się i zanurkował do zanieczyszczonej ściekami wody, aby uratować jak najwięcej ludzi.
Pomimo prawie zerowej widoczności, Karapetyan popłynął 15 stóp w dół (5 metrów), aby dotrzeć do trolejbusu, tylko po to, by odkryć,
Pomimo prawie zerowej widoczności, Karapetyan popłynął 15 stóp w dół (5 metrów), aby dotrzeć do trolejbusu, tylko po to, by odkryć,
źródło: temp_file7731716272100271928
Pobierz




#pytanie #pytaniedoeksperta #samochody #mechanikasamochodowa #polskiedrogi #logikarozowychpaskow
źródło: temp_file1895425800662429918
Pobierzźródło: Zrzut ekranu 2024-12-09 093618
PobierzPrzypuszczam, że chodzi o posiadanie / nie posiadanie ku.tasa. A co z tym idzie umiejętność orientacji przestrzennej.
Faceci nie muszą widzieć końca maski, żeby wiedzieć gdzie się kończy.
Kobiety mają postawione fotele na sztorc bo nie ogarniają różnicy między 0,5 metra a 1,5m. I muszą widzieć początek fury by nie przydzwonić.
@snorli12: Może #niepopularnaopinia ale osobiście ogólnie mam wrażenie, że bardzo duża część #rozowepaski jeździ później przez cały czas w takiej pozycji jak na kursie prawa jazdy.
Kobiety przeważnie są niższe od mężczyzn, i muszą siedzieć tak blisko by być w stanie w ogóle dosięgnąć pedałów
@Atreyu: Z tego samego powodu dla którego wybierzesz raczej leżak albo wygodny fotel niż taborecik do siedzenia jeśli masz taki wybór - bo tak jest po prostu wygodniej. ¯\(ツ)/¯
Ale nie bezpieczniej.