Aktywne Wpisy
Aniallica +10
Znacie kogoś kto popełnił #s---------o?
Ostatnio sobie uświadomiłam, że w każdym bloku w mojej okolicy przynajmniej jedna osoba się wylogowała. W większości królował sznur.
Ostatnio sobie uświadomiłam, że w każdym bloku w mojej okolicy przynajmniej jedna osoba się wylogowała. W większości królował sznur.

hirek_gawron +690
Stop! żaby cZas!
źródło: temp_file9116077525699232344
Pobierz




Ale bym se coś zakodził z pasji... najlepiej tak żeby przez pół roku nie wychodzić z domu i żeby mi nikt nie zapłacił ani 1 złotówki
W ogóle banki powinny dawać "urlop kredytowy" dla pasjonatów - 6 miesięcy odroczonej hipoteki gdy pasjonata najdzie natchnienie, zechce rzucić pracę i n-------ć 24/7 open source za darmo. Tak powinno być!
Jak znam kogo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@_______________________: No jego. :)
Śmiejesz się, ale tak z maniakalnego korzenia dla siebie za free powstał Linux i pewnie inne fajne rzeczy też.
@nad__czlowiek: O nie nie. Pasjonat powinien jeszcze za to dopłacać osobom robiącym CR jego zmianom w repo ( ͡° ͜ʖ ͡°)