Wpis z mikrobloga

@kowalzmetina: my sobie nie zdajemy sprawy z tego, jakie to są straszne koszty! Jemu /jej ten biznes w ogóle nie opłaca się!
Tak na serio to niech przestanie p-------ć i go zamknie, jak tak wiecznie źle. Jak byłam gówniarą to moja pierwsza praca (za czasów gdy stawka wynosiła 5 zł/h) była w restauracji - ani umowy, ani napiwków (nie że klienci ich nie dawali, po prostu nam zabierali), mobbing i
  • Odpowiedz
@Sandrinia Dokładnie, całkowita prawda. Też miałem kiedyś doświadczenie z januszami biznesu. Najlepiej omijać z daleka, ale człowiek zdesperowany niestety chwyta się wszystkiego mimo wielu czerwonych flag. Tacy byznesmeni to najczęściej odpady społeczne, kombinatorzy o przerośniętym ego, którzy czują się nietykalni, bo mając odpowiednie kontakty myślą, że mogą traktować innych jak śmieci.
  • Odpowiedz
@johann_10: wczoraj poszedłem z partnerką i dzieckiem na kolację do Pierogarni, 3 obiady i każdemu napój, 180 zł xD i ludzie się dziwią, że knajpy puste


@Rozklapciocha: gdzie te puste knajpy jak chce isc w piatek sobote niedziele na obiad to wszedzie nasrane ludzi ze trzeba modlic sie o stolik
  • Odpowiedz
@cybulion Kumpel dorabiał w restauracji w Warszawie to Janusz kupował colę w Biedronce czy Lidlu w butlach 2l i to ludziom rozlewał do szklanek za 12 Ziko. A to było już parę ładnych lat temu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Rozklapciocha

@johann_10: wczoraj poszedłem z partnerką i dzieckiem na kolację do Pierogarni, 3 obiady i każdemu napój, 180 zł xD i ludzie się dziwią, że knajpy puste


Gdzie ty widzisz te puste knajpy? Przecież w każdym średnim i większym miejsce dosłownie wszystko pęka w szwach non stop, o ile utrzymuje jako taki poziom.
  • Odpowiedz
@johann_10 zgadzam się, ceny p--------o. Cola 10-14 zł za buteleczkę małpkę spoko zajebiscie super biere dwie… woda 8 zł za źródlanego żywca czy coś, a i p--o bezalkoholowe za 17-19 zł- p------o psa i łańcuch… też nie kupuję w knajpach napojów jak są w k---e drogie, pije swoje z plecaka wodę czy cole i w p-----e mam że nie wypada. W przypadku rodziny 2+1 jestem za każdym razem 50 ziko do
  • Odpowiedz
Dokładnie tak wasze stare robiły i dlatego teraz musisz robić zupe w gębie przy każdym posiłku, czego nie rozumiesz xD?


@arinkao: Ależ zesrańsko XD
Będę wyzywała was, wasze matki i rodziny do czwartego pokolenia wstecz, z powodu tego że coś mi się u-----o w głowie XD
Ja p------e, ale wyrazy współczucia dla męża XDD
  • Odpowiedz