Wpis z mikrobloga

@johann_10: 11pln przebicia na butelce coli/sokach, ale skoro ma klientów to jego prawo i szczescie, ze ich ma. Ostatnio slyszalem wypowiedz jakiegos guru od pizzy, ze zrobienie placka na dobrych skladnikach kosztuje go okolo 12-15 zlotych, a margaritki mniej po czym dodal, ze jak pizza w lokalu jest tania (ponizej 40 zł) to znaczy, ze jest z tanich skladnikow. xd
  • Odpowiedz
@johann_10: Ja nigdy nic do picia nie zamawiam. Oduczcie się pić w trakcie posiłków i po nich. To tylko zły nawyk.
Jeszcze sens ma picie wody przed posiłkiem, wspomaga trawienie i napełnia żołądek, zjadamy mniej. No ale nie idziesz do restauracji żeby zjeść jak najmniej, prawda?
  • Odpowiedz
Ja nigdy nic do picia nie zamawiam. Oduczcie się pić w trakcie posiłków i po nich. To tylko zły nawyk.


@arinkao: Chryste Panie, jak można nie popijać czegoś w trakcie jedzenia? (_ )
  • Odpowiedz
No ale nie idziesz do restauracji żeby zjeść jak najmniej, prawda?


@arinkao: a ile razy zostawiłaś niedokończone danie, bo już więcej nie mogłaś zjeść?

Myślę, że raczej dużo osób ma tak, że i zje posiłek i wypije napój i się naje, ale tak z umiarem i na tym poprzestanie - raczej niewiele osób domawia kolejne danie żeby się dopchać kiedy czuje, że jeszcze by coś "zmieścił". Prędzej z powodu napoju
  • Odpowiedz
@johann_10: na to jest proste rozważnie, nie kupować. Ale Polacy muszą, ale potem będą narzekać XD Rossmann nas dobrze wyjaśnił. My uwielbiamy płacić dużo, dawać giga marże. Deweloperzy 50% marży. Tak hojnym społeczeństwem jesteśmy, a Ty się czepiasz napojów xd
  • Odpowiedz
@johann_10: dlatego trzeba natychmiast jeszcze bardziej obniżyć podatki dla pciembiordzów (proponuję całkowite zniesienie składki zdrowotnej, niech płacą etaciarze nieudacznicy) oraz wydrukować i rozdać kolejne 300 mld, bo inaczej oni UPADNOM i ZAMKNOM FIRME!!!!!!
  • Odpowiedz
@johann_10: w klubach techno buteleczka wody 20 ziko xdd
Ale chyba nie podumali bo jak było po dychu to pigularze i mefedrobiarze kupowali po 5+ tych butelek. Teraz kupują 1 i dolewają z kranu xddd
  • Odpowiedz