Aktywne Wpisy

lubie-sernik +276
Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.
Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy. Zabrał mnie do mega knajpki na śniadanio - obiad (zdjęcie w komentarzu).
Ryba i ryż smakują zupełnie inaczej niż u nas. Przepyszne wszystko było. Super bo najbardziej się bałem, że jedzenie mi nie podpasuje. Niestety nie pozwolił mi zapłacić za obiad a chciałem się odwdzięczyć za odebranie z lotniska. Jutro na pewno
Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy. Zabrał mnie do mega knajpki na śniadanio - obiad (zdjęcie w komentarzu).
Ryba i ryż smakują zupełnie inaczej niż u nas. Przepyszne wszystko było. Super bo najbardziej się bałem, że jedzenie mi nie podpasuje. Niestety nie pozwolił mi zapłacić za obiad a chciałem się odwdzięczyć za odebranie z lotniska. Jutro na pewno
źródło: 1000056382
Pobierz
smuteczek2000s +43
Nie wiem jak mogłam ważyć 14 kg więcej... teraz j jest najlepsza forma od lat.
#odchudzanie #chudnijzwykopem
#odchudzanie #chudnijzwykopem
źródło: 1000018977
Pobierz




@Wormditt: wiem, ale tego nie robiłem z czystej przyzwoitości
Tak samo jak koperta dla niepełnosprawnych nie jest pomalowana na niebiesko to i tak nie zaparkuje, chociazbym mógł bez konsekwencji
Kvrwa, polactwo mentalnie w PRLu, myślą że jak mają samochód to w ogóle wygrali życie, są jakąś elitą, a typ na rowerze to człowiek drugiej, bądź trzeciej kategori, przegryw, frajer, któremu w życiu nie wyszło xddd
Miasto robi tak żeby parkingów było jak najmniej, bo trzeba przecież deweloperom sprzedać każdy cal ziemi który pozostał, to potem każdy parkuje na pałę gdzie popadnie, bo infrastruktury nie ma, są tylko kolejne mikrokawalerki, i biurowce z zamkniętymi z zewnątrz parkingami. Z kolei mandatów za nieprawidłowe parkowanie nikt nie wystawia, bo wtedy ludzie by się zaczęli domagać sensownej infrastruktury, a miasto ma od samego początku w nosie jej zapewnienie,
@Wormditt: i przez takie podejście nie będziemy nigdy mieć ładnych rzeczy. Niektórzy potrzebują bata nad głową żeby zachowywać się przyzwoicie.
@ATAT-2: To jest podstawowy problem, patrzysz na filmy gdzie kilku zawodnikow wyczulo piniondz, wiec musi robic zadymy i wyolbrzymiac kazda taka akcje zeby miec z tego hajsik i pchac swoja narracje.
Pozastawiam droge busowi ktory przyjechal pod klatke zapakowac rzeczy do przeprowadzki, bo przeciez na tym spoleczenstwo strasznie cierpi, i w ciagu tej godziny tysiac niepelnosprawnych musialo zmienic tor jazdy wozka o pol metra,
Dzięki OPie, ześ to napisał, bo mam 100% taką samą rozkminę ostatnio, jak oglądam ostatnio filmy Samochodozy czy innych. Ja naprawdę zanim gdzies zaparkuje to się upewnię, że jest git, że nie wystaję za bardzo, że chodnika zostawiłem 1,5m... albo tak jak Ty, wolę zaparkować dalej, ale legalnie. Natomiast wydaje mi się, że jestem frajerem - tak, frajerem, Polska dzieli się na zaradnych cwaniaków
@harrame: no dobra to zacytuj dalszą część wypowiedzi - na mieście widzę to samo.
I masz rację że jest większa samowola - bo służby mają to w dupie. Jedyne normalne miejsca to te osłupkowane, inaczej nie da rady w tym kraju z taką policja i niedofinansowaną strażą miejską i brakiem woli politycznej żeby coś z tym zrobić. Mandaty (kontrowersyjna opinia) też powinny wzrosnąć za coś takiego (teoretycznie jest 1500 zł za jazdę po chodniku, ale to rzadko raczej jest egzekwowane i
Lub zaangażować straż miejską w tym celu