Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@swinkapl

@whiskas: w---a, plus taki że to faktycznie setka czyli 100ml a nie jak te podrabiańce w szkłach 90ml


I jeszcze dodatkowo 40% a nie jakieś soczki po 32 czy nawet 28. To naprawdę rewelacyjne rozwiązanie i mam nadzieję, że wprowadzą to na szerszą skalę.
  • Odpowiedz
@typ53B: w tym miejscu przesadziłeś. Pijakom na drogach mówimy “nie”


@o__0: a w którym miejscu nie przesadził? Przecież cały tekst to opisywanie patologicznych sytuacji i heheszki
  • Odpowiedz
@whiskas

@typ53B: To jest w formie jakiegoś alkoholowego żelu, lub alkoholowego musu owocowego czy po prostu w---a w woreczku? xD


A zalezy. Likier 15% serio jest w formie musu, taki bobofrut w tubce xD zanim to się pojawiło w sklepach to dostaliśmy w firmie cały karton tego, bo współpracujemy z producentem i już wtedy mówiliśmy, że będą dymy xD ale trzeba przyznać, że w smaku zajebiste
  • Odpowiedz
@emasele: trochę przypał. Rozumiem alkohole by robili w normalnych butelkach. Ale tak? Alko jest kapkę niebezpieczne jeżeli chodzi o uzależnienie a te bałwany właśnie pokazują jakie to fajne pić procenty jak soczek. Lubię napić się czasem w----y ale wiem, że to mocny trunek i trzeba uważac.
  • Odpowiedz
Ciekawe kiedy w czopkach....


@Leel00: O k---a genialne.
"mikrowlewka doodbytnicza Monkey" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może nawet szło by ominąć akcyzę na to? Jak kiedyś z zaprawą do ciast.
  • Odpowiedz
@typ53B nie jestem jakimś wielkim wrogiem alkoholu i za kołnierz też nie wylewam. Raczej p--o niż mocniejsze alkohole ale jak widzę coś takiego to zaczyna mi kiełkować w głowie myśl że na wódzie powinny być takie obrazki jak na papierosach. Zarzygany żul w rowie, pacjent zniszczony marskością wątroby, zdjęcia z wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców.
Zamiast tego mamy kolorowe musy jak dla dzieci.
  • Odpowiedz
@typ53B moja żona wymyśliła mi ten patent żebym na mecz na trybuny mógł wziąć coś do ogrzania. 1.5 roku pózniej patent wszedł do mainstreamu xd
  • Odpowiedz