Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

powinny być takie obrazki jak na papierosach. Zarzygany żul w rowie, pacjent zniszczony marskością wątroby, zdjęcia z wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców.


@soltysek: Tak samo jak na czekoladach i innych słodyczach powinny być obrazki obleśnych ulanych Januszy, których w Polsce obecnie od groma?

No nie, nie powinno tak być. Albo coś jest legalne w 100%, albo wcale. To jest p----------e, że zamiast zakazać fajek całkowicie, rząd ci mówi w czym
  • Odpowiedz
@typ53B:
Przecież przelewanie alkoholu do bidonów, saszetek, termosów, kubków termicznych czy innych naczyń nie jest niczym nowym wśród konsumentów %.

Wątpliwe moralne jest pozorowanie gorzały na smakołyk dla kszojadów przez samego producenta. Nie wspominając już wystawianiu go na stojakach Tymbarka.
  • Odpowiedz
nie jestem jakimś wielkim wrogiem alkoholu i za kołnierz też nie wylewam. Raczej p--o niż mocniejsze alkohole ale jak widzę coś takiego to zaczyna mi kiełkować w głowie myśl że na wódzie powinny być takie obrazki jak na papierosach. Zarzygany żul w rowie, pacjent zniszczony marskością wątroby, zdjęcia z wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców.

Zamiast tego mamy kolorowe musy jak dla dzieci.


@soltysek: na wszystkim gdzie wala cukru jak s----y$yn
  • Odpowiedz
@cacum3 tz kumpel jest przedstawiciel producenta takich opakowań i dostarcza do spółki matki czyli owolovo, akurat te pod a-----l są od innego dostawcy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Leel00 Coś kojarzę, że kiedyś były "eksperymenty" z nasączonymi wódką tamponami wysadzanymi w odbyt. Podobno wchłania się mocniej niż normalną drogą.
  • Odpowiedz
prawdopodobnie uda im się jeszcze dłużej oszukiwać siebie i otoczenie,


@typ53B: Mit i bzdura powielana przez patologicznych abstynentów.
Jest wiele wysoko funkcjonujących alkoholików pracujących i działających latami aż do naturalnej śmierci. Nie zawsze musi się to kończyć upajaniem do nieprzytomności czy zarzygiwaniem.
  • Odpowiedz
@typ53B: No i tu się nasuwa pytanie, czy problemem jest to jakie opakowanie ma a-----l? Mogliby zakazać małpek, folii, sprzedawać tylko w pięciolitrowych baniakach a i tak ludzie by przelewali sobie do piersiówek. To co piszesz o piciu w biurze w korpo czy za kółkiem to nie wina opakowań tylko wina człowieka. Jakoś kwestia tego w jakiej gramaturze kupię a-----l nie ma dla mnie znaczenia. Po prostu nie piję alkoholu
  • Odpowiedz
  • 0
@ChlopoRobotnik2137 nie słyszałem żeby ktoś pod wpływem cukru kogoś zamordował, wydał cały majątek na wafelki o smaku kokosowym albo spalił całą kamienice bo zasnął gdy robił sobie jedzenie. Bierne palenie też jest udowodnione naukowo.

Ja nie powiedziałem że ten pomysł z tymi zdjęciami czy obrazkami popieram ale jest jakiś powód dla którego reklama alkoholu jest ZAKAZANA. W---a w tubkach udających musy Tymbarku dla dzieci to jest dla mnie za dużo.
  • Odpowiedz
@soltysek: no wlasnie jest jeszcze gorzej, bo nie widac takich rzeczy. Nie widzisz przyczyny i skutku, a potem zdziwienie ze skad nagle ta cukrzyca itp. Dlatego tym bardziej jak juz to takie ostrzezenia powinny byc na produktach przecukrzonych.
  • Odpowiedz