Wpis z mikrobloga

@Bertoos: pamiętam jak z 20 lat temu mój szef poprosił mnie żebym umył panele w biurze...

chlusnąłem wodą z wiadra po podłodze, jak szef to zobaczył to zbladł, zaczął wrzeszczeć i już nigdy więcej nie poprosił mnie o żadne sprzątanie xD
  • Odpowiedz
@Bertoos: Bo nie chodzi o to żeby robić jak jakiś koń, tylko żeby umieć to dobrze sprzedać. Jak to amerykanie mówią: "nawet jak nie jesteś w sprzedaży, to jesteś w sprzedaży".
Nikogo nie obchodzi mireczek co w kącie sobie stuka i wypełnia taski, tylko taki co wnosi od siebie większe zrozumienie procesów biznesowych.

Zawsze trzeba wyczuć firmę, czy premiuje bajerantów czy technicznych. Natomiast zazwyczaj tych pierwszych xd
  • Odpowiedz
  • 11
@adeekk1989: Sam p--------z. Trzeba być mocno oderwanym od rzeczywistości, żeby uważać te słowa za nieprawdziwe. Prawo pracy i sytuacja na rynku pracy nie pozwala na swobodną rotację pracownikami. Do tego dochodzą wiecznie oszczędne budżety firm - zwłaszcza tych, w których najważniejszym kosztem jest wypłata pracownika. Dorzuć do tego grupę osób wykonującą bardzo zbliżone zadania. Efekt jest taki, że ktoś musi regularnie gasić pożar w burdelu.

U mnie osobiści było to
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@adeekk1989 No szkoda, żebyś wiedział. "Wierzysz" tym wszystkim biznesom mlm? Tam też jak nie wyjmiesz jak nie włożysz, wkładają wszyscy a wyciągają nieliczni.
  • Odpowiedz