Wpis z mikrobloga

Dlaczego podczas wszelakich dyskusji na temat problemu demograficznego Polski nigdy nie zwraca się uwagi na hipergamie i wymagania kobiet?
Wielu przeciętnych facetów i tych poniżej przeciętnej chciałoby założyć rodzinę z kobietą na swoim poziomie atrakcyjności, ale kobiety z ich poziomu gardzą nimi i celują w ten sam top 2/3/4% mężczyzn.
Kobieta woli marzyć, że kiedyś usidli do stałego związku i żeniaczki Chada (to się nie stanie!) niż zakładać rodzinkę z przeciętnym mirkiem. Tyle.

#przegryw #blackpill #p0lka #demografia
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ROMAN3D:

informacje na temat sytuacji demograficznej

No właśnie... "informacja", "statystyka" i "demografia" - 3 słowa których normictwo nie cierpi.
Informacje i statystyki to bzdury, bo "wystarczy wyjść z domu", albo "ja uważam inaczej", u tych ludzi zawsze wygrywa chłopski rozum. A demografia i struktura płci to bzdury, bo Pani na lekcji WDŻ w gimnazjum mówiła że każdy kiedyś znajdzie swoją jedyną.
  • Odpowiedz
To się dzieje tylko na portalach randkowych a nie w realnym świecie.


@daro1: ponad połowa związków dzisiaj jest zawierana na portalach randkowych dziadku.

I jak najbardziej to widać. Kurczy się związkowa klasa średnia tradycyjnych, długodystansowych monogamicznych związków że tak powiem, co raz większe rozwarstwienie na inceli i ruchaczy
  • Odpowiedz
@marek_osobisty: Jak ja byłem po studiach to się najczęściej szukało w śród znajomych znajomych (to było naście lat temu). Ja miałem szerokie grono znajomych i lubiłem imprezy (w sensie takie domówki gdzie się piło i gadało). Wielu moich znajomych poznało swoją drugą połówkę w taki sposób. To jest najbezpieczniejsza opcja bo nie zagadujesz do kogoś na ulicy tylko na imprezie, łatwiej nawiązać kontakt bo macie wspólnych znajomych. Nawet jak nic
  • Odpowiedz
niż przymuszać się do związku


@ang-xvoi: Jak 3/4 kobiet do czasu, gdy się uniezależniły finansowo. A to wynika z wykształcenia. To jest główna przyczyna upadku demografii, bo kobiety nie mają dzieci "z kim się trafiło, bo trzeba mieć męża", tylko wolą być sama niż z lokalnym patusem z braku innej możliwości.
  • Odpowiedz
@Tetsuya: To zacznij się spotykać z samotnymi matkami z dziećmi. Co trzeci facet, którego widzisz na ulicy, ma żonę z odzysku. Przy obecnym dużym procencie rozwodów znalezienie bezdzietnej kobiety po 30tce, niebędącej lesbijką i w stanie wolnym bezdzietnym to jak szukanie igły w stogu siana. Kobietom nie przeszkadza, że facet ma dzieci z poprzenich związków. Co najwyżej im przeszkadza, że musi na nie płacić alimenty. Ty jako kompan kobiety przynajmniej
  • Odpowiedz
Kobiety które zostałyby postawione przed wyborem -


albo znajdujesz sobie męża na swoim poziomie (5/10 wiąże się z 5/10) albo nie będziesz miała żadnego "męża-państwa" które podratuje twoją starą dupę - będziesz samotna


zostałyby naprostowane na prawidłowe zachowania bardzo szybko - tak jak to było od tysięcy lat.


@
  • Odpowiedz
nie znajdzie się kogo


@Alzena: przeciez kobieta 3/10 spokojnie znajdzie faceta na sam s-x, nawet takiego 6/10 i wyzej, sporo by zwielo taka na FBW aby bylo latwiej. W klubach i na appkach tez szuka sie czesto brzydszej aby bylo lawiej, na meskich forach mozesz poczytac jakie sa taktyki podrywu
  • Odpowiedz
@BananowyLeszke ale ja nie pisałam o znajdowaniu kogoś na sam s--s, tylko do związku. Na sam s-x to chłop 1/10 pójdzie do divy i też dostanie jak zapłaci. Każdy orze jak może. Natomiast każdy chce być w związku z osobą, która jednak będzie dla niego atrakcyjna fizycznie.
  • Odpowiedz