Wpis z mikrobloga

Dlaczego podczas wszelakich dyskusji na temat problemu demograficznego Polski nigdy nie zwraca się uwagi na hipergamie i wymagania kobiet?
Wielu przeciętnych facetów i tych poniżej przeciętnej chciałoby założyć rodzinę z kobietą na swoim poziomie atrakcyjności, ale kobiety z ich poziomu gardzą nimi i celują w ten sam top 2/3/4% mężczyzn.
Kobieta woli marzyć, że kiedyś usidli do stałego związku i żeniaczki Chada (to się nie stanie!) niż zakładać rodzinkę z przeciętnym mirkiem. Tyle.

#przegryw #blackpill #p0lka #demografia
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BananowyLeszke: ty widziałeś kiedyś babę 2/10? Żaden chłop 6/10 nie chce baby 2/10, on chce też co najmniej 6, a często nie zejdzie niżej jak 8. W jakiejś percentylowej skali rzecz jasna tzn 8/10 to laska ładniejsza niż 80% wszystkich innych w jej wieku.

No chyba że stosujesz skalę jak IGN w grach, czyli wszystko ma ocenę 6-9. Oceny 1-5 oraz dziesiątka w zasadzie nigdy nieużywane :)
  • Odpowiedz
@kaminarii: Startowałem kiedyś koło trzydziestki do dziewczyn o kilka lat młodszych ode mnie i mam takie dziwne wrażenie że byłem dla nich za stary. Jakby nie było to tym wszystkim rządzą bardzo brutalne zasady. Nie doszukiwałbym się jednak problemu w hipergamii, bo nigdy też nie miałem zamiaru być lepszym od tych gości których koleżanki sobie wybrały. Zdaję sobie sprawę że sytuacja na rynku matrymonialnym dla wielu mężczyzn to może być
  • Odpowiedz
ponad połowa związków dzisiaj jest zawierana na portalach randkowych dziadku.


@Miche8768: Który portal randkowy ma to w interesie albo ile trzeba zapłacić i jak długo trzeba szukać żeby znaleźć kogoś do związku? Jakim trzeba być desperatem żeby płacić niemałe pieniądze za wątpliwą możliwość kontaktu kiedy to wszędzie poza internetem można mieć taką możliwość nie wydając na to nawet złamanego grosza? Która kobieta mogąc sobie kogoś znaleźć w realu będzie się
  • Odpowiedz
@swiadomy_anakolut: Istnieją badania na temat rosnących wymagań kobiet wobec mężczyzn (a w zasadzie zmiany w wymaganiach), pamiętam szczególnie jeden przypadek amerykańskiej badaczki (niestety nazwisko mi umknęło, chyba na takie okazję zacznę zapisywać linki), która badała temat już w latach bodaj sześćdziesiątych albo siedemdziesiątych. Wnioski były takie, że kiedyś kobiety patrzyły na mężczyzn bardziej pod kątem ich zdolności do zapewniania finansowej stabilności rodzinie, współcześnie nacisk położony jest bardziej na atrakcyjność fizyczną
  • Odpowiedz
@Antorus: ok to pierwsze z brzegu, wejdz na portal zbiornik i zobacz ze nawet najgorzej wygladajaca tam kobieta dostaje mase komplementow pod zdjeciami. A i nieraz moze przebierac w umiesnionych gosciach do spotkan. Jak to zobaczysz poznasz prawde o tym jak to wyglada
  • Odpowiedz
kiedyś kobiety patrzyły na mężczyzn bardziej pod kątem ich zdolności do zapewniania finansowej stabilności rodzinie, współcześnie nacisk położony jest bardziej na atrakcyjność fizyczną partnera, czy aspekt tzw. zakochania.


@ROMAN3D: Klasyczny przyklad: Ex zostawila mnie anona z IT dla swojego ex magazyniera, wiec to daje do myslenia. Kobieta czesto bedzie wybierala lepiej wygladajacego golodupca gdy sama umie zapewnic sobie byt
  • Odpowiedz
@daro1: ja mam żonę z Tindera xD ale ja ją tam poznałem w 2017 jak ta apka w Polsce nie była jeszcze jakoś bardzo popularna i nie miała też jakichś chamskich pay2winów. Było konto premium za 34 zł miesięcznie i tyle.

Później doszły jakieś tinder boosty, superlajki, konto tinder gold (takie konto premium ale jeszcze droższe niż zwykłe konto premium), a potem jeszcze jakiś tinder platinum, trzecie konto premium jeszcze
  • Odpowiedz
@daro1: tak, tylko zapominasz ze 35% młodych mężczyzn 18-39 nie uprawia seksu a tylko 20% kobiet. To znaczy wiąże się połowa a reszta jest samotna albo ma przelotny s--s raz w roku
  • Odpowiedz
@Antorus: dalej nie odniosłeś się do tego „ ok to pierwsze z brzegu, wejdz na portal zbiornik i zobacz ze nawet najgorzej wygladajaca tam kobieta dostaje mase komplementow pod zdjeciami. A i nieraz moze przebierac w umiesnionych gosciach do spotkan. Jak to zobaczysz poznasz prawde o tym jak to wyglada”
  • Odpowiedz
@Nestii-: to jest duża część problemu jeżeli chodzi o demografię, powiatowe umierają, tam nie ma wolnych kobiet, jako chłop praktycznie nie istniejesz, musisz albo się przeprowadzić do dużego ośrodka co jest nierealne bo wynajem i opłaty i jedzenie przekraczają wypłatę albo jechać na divy nie ma nic pomiędzy, młode dziewczyny i kobiety często wybierają Niemca, Holendra lub nawet Hindusa siedzącego na zasiłku. Politycy też wpuścili miliony migrantów głównie mężczyzn którzy
  • Odpowiedz