Wpis z mikrobloga

Dlaczego podczas wszelakich dyskusji na temat problemu demograficznego Polski nigdy nie zwraca się uwagi na hipergamie i wymagania kobiet?
Wielu przeciętnych facetów i tych poniżej przeciętnej chciałoby założyć rodzinę z kobietą na swoim poziomie atrakcyjności, ale kobiety z ich poziomu gardzą nimi i celują w ten sam top 2/3/4% mężczyzn.
Kobieta woli marzyć, że kiedyś usidli do stałego związku i żeniaczki Chada (to się nie stanie!) niż zakładać rodzinkę z przeciętnym mirkiem. Tyle.

#przegryw #blackpill #p0lka #demografia
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ang-xvoi oni wtedy straszą, że takie wybredne babska zostaną do końca życia same z kotem, bo już żaden facet nawet na nie nie spojrzy, bo po 30stce nie liczą się już na rynku matrymonialnym xDD kompletna odklejka.
  • Odpowiedz
portale randkowe nie są stworzone po to, żebyś kogoś znalazł. Są stworzone po to, żeby dać Ci iluzję że kogoś znajdziesz. Są stworzone po to, żebyś płacił za pakiety premium


@Alzena: 100% to. Ja nie wiem jak ktoś w 2024 może nieironicznie uważać że da się kogoś poznać przez apkę. Facet który znajdzie partnerkę do związku przez aplikację to utracony klient. Te algorytmy tak są skonstruowane że jeśli macie szansę
  • Odpowiedz
@okfmale: Nie chodzi mi o to czy incele siedzą w norach czy nie, tylko chciałem zwrócić uwagę na ciągłe powtarzanie głupot o hipergamii. W realnym świecie przeciętna kobieta ma nikłe szanse spotkać Chada, zresztą nawet jeśli takiego spotka, to wcale nie jest powiedziane że będzie nim zainteresowana. Normalnie się przeciętni ludzie poznają i nikt nie ma z jakąś hipergamią problemów. Ogólnie jednak p--------e mają totalne życiowe nieogary, które w dodatku
  • Odpowiedz
@Nestii-: Czyli z jednej strony jest hipergamia i kobiety szukają najlepszego możliwego partnera chada, ale w stosunku do czarnych, pajetów i Arabów już nie są takie wybredne, bo to p0lki, i biorą nawet takiego, którzy z powodzeniem siedziałby na świętym tagu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nestii-: Dlaczego podczas wszelakich dyskusji na temat problemu demograficznego Polski nigdy nie zwraca się uwagi na niechęć chadów do zapładniania swoich haremów kobiet? Wielu przeciętnych kobiet chciałoby mieć dziecko z chadem, ale chady gardzą dziećmi i pilnują kondonów i antykoncepcji. Gdyby taki chad zapłodnił wszystkie chętne do tego kobiety zmniejszyłby się problem demograficzny
  • Odpowiedz
@Nestii-: R---------a mnie jak wszyscy tutaj komentujący absolutnie nie wierzą w naukę, statystykę, dane demograficzne, psychologie ewolucyjną itd. xD Każdy wie k---a lepiej, chłopski rozum ponad wszystko. Badania o hipergamii nie istnieją, kobiety absolutnie NIE manipulują, wszystko jest zawsze winą faceta i jakiekolwiek dowody w tej materii możesz sobie wsadzić w dupę BO NA ULICY WIDZIOŁEM 2 PARY!!!!
  • Odpowiedz
  • 8
@Nestii- W Polsce powiedzenie coś złego o kobietach jest równe linczowi społecznemu. W tym kraju kobieta jest święta, a facet, szczególnie rodak, jak najgorszy.

Z drugiej strony równie winne są przegrywy, którzy czują frustrację nie tyle z braku rodziny, co z faktu, że nie poużywali sobie za młodu. Jeśli ich p0lki nie chcą, to mogą sobie ściągnąć żonę z Azji (teraz nawet nie musieliby ściągać nawet). Tyle, że nawet najbardziej zdesperowana
  • Odpowiedz
Kobieta woli marzyć, że kiedyś usidli do stałego związku i żeniaczki Chada


@Nestii-: bo kiedyś baba miała wybór co najwyżej chłopów ze swojej wsi czy osiedla w mieście, ew. poznanego na turnusie wypoczynkowym w pierdziszewie dolnym, a dzisiaj może sobie w apce scrollować facetów z calego swiata jak produkty w sklepie.
  • Odpowiedz
@daro1: chłopie, co ty k---a p--------z. Ja już trochę w życiu osiągnąłem i jedyne na co mogę liczyć to jakieś samotne matki z dziećmi.
  • Odpowiedz
@ROMAN3D: Portale randkowe nie są realnym światem a co najwyżej jego częścią. Szukanie związku na partalach randkowych to takie troche szukanie dziewczyny w obskurnym barze w latach 90", owszem znajdziesz i czasami nawet komuś się trafi, ale ogólnie bardzo słabo.
Myślę że czas wyjść z piwnicy, może jakieś hobby ogarnąć gdzie można poznać ludzi itd.
  • Odpowiedz
@daro1: Podziwiam upór. Na wykopie działa bardzo prosty mechanizm ofiary. Większość inceli wmawia sobie te wszystkie pierdoły o hipergami, arabach, murzynach itd. I wtedy sataje się ofiarą. A to bardzo wygodna pozycja bo nie musisz nic robić, nie musisz się starać po prostu jesteś ofiarą i jest git.
Dodatkowo jak patrze na karty historii to Polacy jako naród osiągneli vicemistrzowstwo w byciu ofiarami, drugie miejsce na Rzymianami. Więc myslę ze
  • Odpowiedz
@Nestii-: Trochę śmieszne jest w tym wątku wyparcie że randkowanie online to jakiś inny świat, albo margines jeżeli chodzi o przyczynę dobierania się w pary, a statystyki pokazują że to jest tam zdecydowana większość związków tworzona. Te wszystkie Badoo, Tindery to były innym światem z 10 lat temu, teraz są mainstreamem, główną osią, a już zwłaszcza dla kogoś kto nie jest już uczniem/studentem.
  • Odpowiedz