Wpis z mikrobloga

Dlaczego podczas wszelakich dyskusji na temat problemu demograficznego Polski nigdy nie zwraca się uwagi na hipergamie i wymagania kobiet?
Wielu przeciętnych facetów i tych poniżej przeciętnej chciałoby założyć rodzinę z kobietą na swoim poziomie atrakcyjności, ale kobiety z ich poziomu gardzą nimi i celują w ten sam top 2/3/4% mężczyzn.
Kobieta woli marzyć, że kiedyś usidli do stałego związku i żeniaczki Chada (to się nie stanie!) niż zakładać rodzinkę z przeciętnym mirkiem. Tyle.

#przegryw #blackpill #p0lka #demografia
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nestii-: To się dzieje tylko na portalach randkowych a nie w realnym świecie. Normalnie się ludzie ze sobą wiążą na podobnym poziomie atrakcyjności i żadnej hipergamii nie widać. Czas wreszcie wyjść z nory.
  • Odpowiedz
@daro1: Ty jesteś ślepy człowieku, dziś portale randkowe są realnym światem. Zobacz sobie statystyki na CAŁYM świecie dotyczące łączenia się ludzi w pary, dzietności itp.. (wyjątkiem jest chyba Kazachstan, tam mają dobrą sytuację) I myślisz, że wyjście z nory coś tutaj pomoże? Mam już dość takiego normickiego p---------a trzy po trzy, że złe przegrywy siedzą w piwnicy i g---o wiedzą, jasne bo 150 lat temu przeciętny chłop który na nasze
  • Odpowiedz
@daro1: jakbym nie siedział na Wykopie to bym nawet nie wiedział, że takie coś istnieje. Człowiek wbija sobie do głowy te bzdury, później wychodzi do ludzi i nagle bum - kobiety się uśmiechają, zagadują i wychodzą z inicjatywą oraz są miłe. A nie jestem chadem tylko zwykłym gościem 180 cm.
  • Odpowiedz
kobiety z ich poziomu gardzą nimi i celują w ten sam top 2/3/4% mężczyzn


@Nestii-: takie proporcje to masz conajwyżej na tagu #przegryw. Wyjdź sobie kiedyś z piwnicy. Zobaczysz, że zdecydowana większość dorosłych ludzi żyje w związkach
  • Odpowiedz
@Nestii-: Jestem prosty chłop magazynowy, więc pracuje z innymi niewykształconymi, niewykwalifikowanymi chłopakami. Niscy znajomi mają dziewczyny, grubi mają dziewczyny, łysiejący mają dziewczyny. Niewzględni też mają dziewczyny. Tylko ci są sami, którym się nie chce szukać, albo boją się zagadać. I od razu zaznaczę, bo pewnie sam na to nie wpadniesz - ci, którzy zagadują, nie mają gwarancji, że każda do których zagadają jest ich. Tu chodzi o to, że jeśli
  • Odpowiedz
  • 14
@sandilinka właśnie za takie teksty życzę wam n0rmiki jak najgorzej. Niech sprowadzą tutaj więcej imigrantów ratując demografię i niech ci imigranci ganiają takich jak ty z maczetą po ulicy.
Ja będę się z was śmiać
  • Odpowiedz
@Nestii

Dlaczego podczas wszelakich dyskusji na temat problemu demograficznego Polski nigdy nie zwraca się uwagi na hipergamie i wymagania kobiet?


Bo to tylko urojenia przegrywów
  • Odpowiedz
@Nestii-: po pierwsze faktycznie wymagania kobiet moga być wybujałe, natomiast faktem jest również, że mężczyźni stracili kartę przetargową, która kiedyś mieli. Tj utrzymywanie rodziny, kiedy kobieta zajmowała się domem. Faceci zostali w miejscu, a kobiety zaczęły robić kariery i nie potrzebują „byle jakiego” faceta żeby się utrzymać i być szanowaną w społeczeństwie. To co kiedyś było chwalone w mężczyznach/wystarczyło kobietom dzisiaj jest już standardem.
50 lat temu dziewczynie wystarczył prosty
  • Odpowiedz
@Spojler22: ja nie dam rady podrywać kobiet to one powinny podrywać mnie.
Dla mnie to za duże obciążenie, jak mi jakąś odmówi to chvj mnie strzela jakim Kurla prawem, mnie wielkiego incela jakaś mała pisda śmie mówić nie. Jakbym mógł sobie ją wziąc za kudły i zrobić co chce. Mam ochotę taką tak przytulić aż by jej żebra pękły, dlatego unikam tych uczuć.
Mam za duże wymagania, a sam zakolak
  • Odpowiedz