Wpis z mikrobloga

@jbc_putina: Znam takich co pokończyli informatykę, medycynę, prawo i raczej na brak dziewczyn nie narzekali. XD
Na takim prawie dziewczyn jest pełno, wydziały lekarskie mają pielęgniarki, najgorzej z informatyką, ale i ci sobie poradzili.
  • Odpowiedz
@konradpra: Tylko ze juz ruch przechodzone. Inaczej jest miec s--s z 18 latka a inaczej z 25 latka. Poza tym wyglad jest wazny a nie oskraki tego nie maja, wiec za duzo seksow tez nie maja.
  • Odpowiedz
@Winiok: powodzenia w szukaniu dziewic, które trzymają to dziewictwo dla jedynego.
Swoją drogą tekst o przechodzonych 25tkach świadczy o lekkim oderwaniu i raczej że za dużo lat to ty nie masz.

Ps: tam licznika nie ma, nigdy nie wiesz ile twój partner, bez względu na płeć, czy wiek miał partnerów.
  • Odpowiedz
@konradpra: No mam 22 lata obecnie wiec musze kilka 16-19 wyhaczyc i zobaczyc, ktora to dziewica. Mam plan jak zrobic by loda robily tylko ciezej z poznaniem ich. Wiem ile maja do 20 lat kobiety maja do 10 partnerow, powyzej 20 do 25 maja ich juz do ok 50 partnerow. Po 30 maja 50-100+. Mam malo czasu ale wierze ze taka 17 nie zaru jeszcze zdobede i na tym sie
  • Odpowiedz