Wpis z mikrobloga

#powodz
Pytanie do ekspertów, dlaczego nie używamy elektrycznych samochodów podczas akcji ratunkowej tylko stare Stary 266? Mam nadzieję że jak będzie podobna sytuacja w Krakowie czy Warszawie to do strefy czystego powietrza będą wpuszczane tylko elektryczne w takiej sytuacji.
calban - #powodz 
Pytanie do ekspertów, dlaczego nie używamy elektrycznych samochodów...

źródło: temp_file1283392792110985378

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zasypiam: Nie może. Elektryki stawały przy zamieciach w Japonii. Jedna typiara tak nawet zmarła, nie mogła dojechać do domu w nocy. Nie wiem co tam się dzieje z tym elektrykiem, bo nie pamiętam ale liczyć na to że są bez awaryjne też nie bardzo
  • Odpowiedz
Pytanie do ekspertów, dlaczego nie używamy elektrycznych samochodów podczas akcji ratunkowej tylko stare Stary 266?


@calban: bo są.

Mam nadzieję że jak będzie podobna sytuacja w Krakowie czy Warszawie to do strefy czystego powietrza będą wpuszczane tylko elektryczne w takiej sytuacji.


@calban: a ja mam nadzieję, że gdy tobie bądź twoim bliskim przytrafi się nieszczęście, też znajdzie się jakiś twardy śmieszek, co to go byle tragedia nie rusza,
  • Odpowiedz
@megawatt: + wuku***sty mment obrotowy. jestli technologia baterii sie poprawi i bedzie w nie mozna wladowac ogromna ilosc energii to elektryczne czolgi zodminuja pole bitwy. jest takze potencjal ze nowoczesne baterie beda bardziej bezpieczne pod wzgledem wybuchow, a tak sie wlasnie razi czesto czolgi, celujac w zbiornik z paliwem, ktore latow wybucha.
  • Odpowiedz
oswajanie do czego? Uważasz, że czołgi też ktoś planuje na prąd?


@Hadolf_Itler: Akurat to nie jest zły pomysł. Nie mogą być w 100% na prąd, ale już podczas II WŚ były takie plany. Chodziło mianowicie o cichy napęd. Łodzie podwodne są na prąd, oczywiście mają i muszą mieć też napęd spalinowy. W skrócie i uproszczeniu. Poczytaj sobie.
  • Odpowiedz