Wpis z mikrobloga

#l-------------j #wakacje #pogoda #polska #takaprawda

Wole 30 stopni temperatury niż:
-5 i deszcz przez pół roku,
-brak słońca,
-ciemno o 16,
-brak liści na drzewach,
-brak śpiewających ptaków,
-wszędzie szaro,
-opłaty za ogrzewanie,
-błoto,
-skrobanie szyb w aucie,
-czekanie aż auto się zagrzeje,
-marznące dłonie,
-idziesz do roboty ciemno/wracasz ciemno,
-smutne mordki Polaków z depresją zimową

Każdy kto lubi polską zimę ma coś nie tak z deklem.
My nie mamy zimy jak z filmów amerykańskich, gdzie wszyscy uśmiechnięci brodzą w skrzypiącym śniegu, jeżdżą na łyżwach czy sankach z dzieciakami

My mamy słote, wiatr, deszcz i ciemno. I brak śniegu!
Jest szaro buro i ponuro.
pangkor - #l-------------j #wakacje #pogoda #polska #takaprawda

Wole 30 stopni tempe...

źródło: change-my-mind

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pangkor: Zapomniałeś jeszcze o wszelkich przeziębieniach jesienią i zimą, gdzie wszyscy dookoła smarkają i zarażają ciebie. Już serio wolę się ulać nawet przy 35°C, niż cierpieć na ból gardła, czy katar, albo inne gówna.
  • Odpowiedz
A może taka jesień/wiosna? 15-20 stopni i wietrzyk, słońce zachodzące koło 20, chłodne noce, stosunkowo mało robactwa
  • Odpowiedz
- opłaty za klimatyzację są wyższe niż za ogrzewanie centralne + sam grzejnik jest tańszy od klimatyzatora


@not_me: walczylem z rozowa, zeby tego syfa nawet nie zakladac. W mieszkaniu w najgoretsze dni po 27 stopni i o matko jak zyc? Przeciez nie da sie funkcjonowac.

Jak pojechalismy do Rzymu i w 38 stopni w pelnym sloncu zwiedzalismy to nagle okazalo sie, ze u nas to praktycznie chlodno jest.
Mi moze
  • Odpowiedz
@wolepiwo rotenso roni. Sprawdzany miernikiem. Przy większym obciazeniu brał jakieś 700w

POBÓR MOCY (W) Nom. (Min. - Maks.) - 1130 (290-1500)

Fiutem to sobie komentarze piszesz xD
  • Odpowiedz
@wolepiwo sraki.
Powiedziałem rotenso roni 3,5kw.

Sam wieszałem.

Czego próbujesz dowieść? Że klimatyzacja chodząca na 25 stopni przy minimalnym nadmuchu w dobrze izolowanym mieszkaniu musi w---------ć kilowat na godzinę? XD to może ciebie ktoś w c---a zrobił i g---o powiesił
  • Odpowiedz