Wpis z mikrobloga

#l-------------j #wakacje #pogoda #polska #takaprawda

Wole 30 stopni temperatury niż:
-5 i deszcz przez pół roku,
-brak słońca,
-ciemno o 16,
-brak liści na drzewach,
-brak śpiewających ptaków,
-wszędzie szaro,
-opłaty za ogrzewanie,
-błoto,
-skrobanie szyb w aucie,
-czekanie aż auto się zagrzeje,
-marznące dłonie,
-idziesz do roboty ciemno/wracasz ciemno,
-smutne mordki Polaków z depresją zimową

Każdy kto lubi polską zimę ma coś nie tak z deklem.
My nie mamy zimy jak z filmów amerykańskich, gdzie wszyscy uśmiechnięci brodzą w skrzypiącym śniegu, jeżdżą na łyżwach czy sankach z dzieciakami

My mamy słote, wiatr, deszcz i ciemno. I brak śniegu!
Jest szaro buro i ponuro.
pangkor - #l-------------j #wakacje #pogoda #polska #takaprawda

Wole 30 stopni tempe...

źródło: change-my-mind

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otwieranie wszystkich drzwi w aucie i czekanie aż się trochę ochłodzi, bo nie idzie kompletnie nic dotknąć, potem jechanie z otwartym oknem, bo klima nie wyrobi


@not_me: xDDDD ALE FIKOŁKI
  • Odpowiedz
@pangkor: Generalnie tak i uważam tak od zawsze, ale w tym roku był taki tydzień/dwa, kiedy naprawdę była przesada i bez klimatyzacji było bardzo ciężko funkcjonować.
  • Odpowiedz
@not_me

- opłaty za klimatyzację są wyższe niż za ogrzewanie centralne + sam grzejnik jest tańszy od klimatyzatora


A co ty pieprzysz?
Klimatyzator 3,5kw pobiera mi jakieś 250W przy pracy Eco/25stopni co wystarcza w zupełności do komfortowego przebywania w
  • Odpowiedz
@not_me co ty p--------z o kosztach klimy Panie? Masz w ogóle klimę? Mam mieszkanie 50m2, klima 3,5kW zjadła mi w sierpniu prądu za ok 60 zł i chodziła całe dnie.
  • Odpowiedz
opłaty za klimatyzację są wyższe niż za ogrzewanie centralne + sam grzejnik jest tańszy od klimatyzatora


@not_me: dałem Ci plus, ale tu przesadziłeś, ja ogrzewanie centralne za 53m2 płacę 277,90x12= 3334,80 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) później może tam mam z 800 zł zwrotu, ale nadal to nic w porównaniu z klimą, której koszt wychodzi mi rocznie jakieś 350 kWh * 1,12 zł = 392 zł
  • Odpowiedz
Wole 30 stopni temperatury niż:

LOL, 30 i susza, wszystko drogie. 25 - ok, ale 30 to debilizm

-5 i deszcz przez pół roku,

mamy wieloletnią suszę hydrologiczną i problem z poziomem wód gruntowych, ty się o te pół roku deszczu módl do bóstw, w które wierzysz.

-brak
  • Odpowiedz