Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prime time serwisów randkowych to był 2012-2015. Powiedziałbym że nawet wcześniej bo często pisało się spontanicznie do lasek na FB ale FB to nie był wtedy serwis randkowy (teraz jest FB dating). Zaczynało się od fotki, potem #badoo, zaadoptuj faceta no i #tinder. To był też o dziwo mój prime time, pomimo że kompletnie byłem nieogarnięty. Moje ciuchy przypominały raczej biednego studenta który szuka promocji w Cropp na bluzy z kapturem. Sam też kompletnie nie wiedziałem o czym gadać z innymi i raczej wolałem żeby to laska mówiła a ja będę słuchał. Tak samo moje ulubione spotkanie to na piwo, gdzie musiałem się napić alkoholu żeby się nie stresować. Mimo tego uważam, że wtedy apki spełniały swoją funkcjonalność i dało się poznać laski. Kiedyś nawet robiło się profile bez zdjęć i dopiero w rozmowie jak szła to laska pytała czy wyśle. Takie śmieszne czasy pamiętam, natomiast teraz od wielu lat kompletnie nic nie mogę zdziałać. Nigdy nie byłem adonisem i z wiekiem "zmężniałem", nabrałem ogłady ale te 10 lat temu było o wiele łatwiej i żałuje, że nie wykorzystałem lepiej tego czasu - ale tak jak mówię, byłem mega nieogarnięty.

#przegryw #przegrywpo30tce #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #tfwnogf #samotnosc #feels


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prime time serwisów randkowych to był 2012-20...

źródło: 8be45e09dab2dac02cc902a7ea2a966cb348aa916ad6b0438c8eb4a7ccbdcc42

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: potwierdzam, w tamtych czasach (ok. 2015) udawało mi się umawiać "w ciemno" na anonimowych czatach i na spotkanie przychodziły fajne laski (z wyglądu i charakteru). Peak na tinderze to był 2019-22, gdzie rozmowa z większością kobiet nie kończyła się na hej, hej.
  • Odpowiedz
@pawel-borecki: również potwierdzam x lat do tyłu i ciągle była masa matchow rozmów z laskami i umawiania się, teraz ta aplikacja służy tylko do dojenia frajerow żeby kupowali boosty
  • Odpowiedz
Takie śmieszne czasy pamiętam, natomiast teraz od wielu lat kompletnie nic nie mogę zdziałać. Nigdy nie byłem adonisem i z wiekiem "zmężniałem"


Bzdury, 10 lat temu liczba użytkowniczek na aplikacjach randkowych to nawet nie było 5% tego co obecnie, nazywaj rzeczy po imieniu- nie zadbana stara twarz, zakola, brzuszek to żadne "zmężnienie" a fakt, że o siebie nie dbałeś, gdybyś trzymał podobny poziom dzisiaj par miałbys kilkukrotnie razy więcej niż 10 lat
  • Odpowiedz
@KELO9550: raczej co innego ma tu znaczenie, w aplikacji ustawiasz limit wieku, więc nawet jeśli mając 35 lat wyglądasz jak Leo DiCaprio w Titanicu i tak nic Ci to nie da - twój profil po prostu się nie wyświetli u żadnej młodej
  • Odpowiedz