Wpis z mikrobloga

Co byście wybrali? Wybór pośród aut ze sportową sylwetką, oczekuję też możliwie komfortowej jazdy codziennej oraz fajnie gdyby był mocniejszy silnik:
Audi A3 S-line 1.5 (brakuje kasy na s3)
Golf GTI/GTI clubsport
Cupra formentor nowa widzę 1.5 lub 2.0 diesel, stara 2.0 benzyna 4x4
#motoryzacja #samochody #audi #volkswagen #vw #golfgti #cupra #golf8 #formentor
zdenko - Co byście wybrali? Wybór pośród aut ze sportową sylwetką, oczekuję też możli...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzubiDubiDu to zaproponuj coś
Pug 308 z 1.6?
Civic który ma wyciszenie jak fiat 500 z otwartym dachem?
Ford fokus który powinien być bojkotowany za akcję z zaniżaniem mocy?
Droga mazda 3?
Hiunday i30 który jeździ jak gokart ale w normalnej jeździe po mieście jest głośny i
  • Odpowiedz
@zdenko: Do 170 bez problemu dostaniesz poprzedniego forka nowego z tym 190KM silnikiem w całkiem fajnej opcji, wrzucam pierwszy lepszy link z otoszroto, mam podobny egzemplarz i nie wiem czego mógłbym więcej chcieć z dostepnych opcji w takim dupowozie.

klik

Tylko formentor jest specyficzny. Mi się tym jeździ fajnie, ale opinie są skrajne. No i nie jest to zbyt duże auto, z zewnątrz wydaje się większe niz jest w środku
  • Odpowiedz
@zdenko: Z tej listy dla mnie tylko GTI. Nie zrezygnowałbym z porządnego silnika na rzecz "modnego" nadwozia Formentora czy znaczka premium w Audi (bo w tym segmencie to jest takie entry premium, a3 wygląda lepiej od golfa ale np. materiały we wnętrzu nie porywają i jest sporo twardego plastiku).
  • Odpowiedz
@crespo: W sumie jeden ciul, zeby tylko 2.0tfsi było :)
4x4 byłoby super, zwlaszcza z haldexem, bo jak nie potrzebujesz to pędna tylko przednia oś i dzięki temu mało pali
  • Odpowiedz
@zdenko: believer jest okropny. Możesz złapac jakąś cesję i30N są ludzie który kupują auta tylko po to żeby taniej sprzedać drugiemu właścicielowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktoś tam się chwalił w poście że sprzedaje enke która ma 8k przebiegu, 3 wymiany oleju i nie widziała zimy ani deszczu xD
  • Odpowiedz
Gloany i niewygodny i30 xD


Kolejny raz pokazujesz jaki z ciebie laik jest.


@cwlmod: Ale wiesz, że to są subiektywne odczucia? xD
Dla mnie (po raz kolejny, subiektywnie) i30N takie jest. Mimo że pod względem funu z jazdy i szeroko pojętego performance jeździ się tym zajebiście, o tyle na daily nie chciałbym tym jeździć bo po dwóch tygodniach już mnie #!$%@?ła jazda tym wokół komina. Każdy ma po prostu różne
  • Odpowiedz