Aktywne Wpisy

W czym trzymacie poduszke bezpieczeństwa? Zaraz kończy mi się lokata w Toyocie na 4.25% (~100k) i zastanawiam sie nad tym jakie mam opcje. Skłaniam się ku połączeniu 40% lokata, 40% obligacje COI lub TOS i 20% przerzucić w jakiegoś szerokiego ETFa.
#gielda
#gielda

adamsowaanon +25
Widze ladnie tu XTB wypralo lby hazardzistom,
I promuja jakies smieciuchy,obrazaja etfy ze niby gejowskie, (czyli tworzenie nowych trendow)
A wiadomo ze z smieciuchow do CFD to juz krotka pilka bedzie, czyli core zarobkow XTB na frajerach,
26tys ludzi na tagu, ze 100 niepelnosprytnych pozytecznych idiotow co "smieszkuja" a tak na prawde to rozwalili tag, i przez ta sciane CHLAMU nie ma sensu tu zagladac i tego czytac,
I promuja jakies smieciuchy,obrazaja etfy ze niby gejowskie, (czyli tworzenie nowych trendow)
A wiadomo ze z smieciuchow do CFD to juz krotka pilka bedzie, czyli core zarobkow XTB na frajerach,
26tys ludzi na tagu, ze 100 niepelnosprytnych pozytecznych idiotow co "smieszkuja" a tak na prawde to rozwalili tag, i przez ta sciane CHLAMU nie ma sensu tu zagladac i tego czytac,





Co tak drażni babska w tym, że faceci grają w gry ?
To już chyba serio z 5 raz kiedy nowo poznana baba robi widoczny wstręt i zdziwienie na fakt że gram w gry na kompie...
Nosz...
#logikarozowychpaskow
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: wkurza je jak facet się dobrze bawi
@mirko_anonim: pewnie jest konsolowcem
@zrobie_tu_porzadek_: Dokładnie tak uważam pomimo, ze
Ale dlaczego coś co robisz w wolnym czasie, dla rozrywki, dla odpoczynku, ma być produktywne? Przecież tu mowa o hobby, przyjemnym sposobie spędzania czasu, które ma zrelaksować. Jedni będą grać w gry, inni czytać książki, jeszcze inni pójdą pobiegać albo po prostu na spacer, żadna z
Oj prawda. Kilka moich byłych wszystko ok, ale jak zobaczyły, że czasami sobie gram na konsoli to.
@ksanthippe: oj zdecydowanie nie. W planszówki nawet
@jutrobedzieinaczej no dokładnie.
@onepnch no ja sama wole aktywnie spędzać czas woec wole mieć faceta z którym można pochodzic po górach niż ja mam jezdzic sama a on będzie w domu siedzieć ¯_(ツ)_/¯ wolny wybór.