Wpis z mikrobloga

@wankstain: zgadza się, ale takie chapnięcie w bok by się zagoiło po kilku tygodniach, a tutaj kaplica i dalej się rozmnażać nie będzie. A amstaf by żył wystarczająco długo aby zagryźć jeszcze właściciela lub jakieś dziecko które przy nim kichnie za głośno i obudzi PTSD po spotkaniu z dzikiem.
  • Odpowiedz
@mojaprawdajestmojsza: jak to pobrać? Muszę to wrzucić na lokalna grupę madek gdzie ostatnio uprawiały zbiorowy bambinizm gdy zapowiedziano odstrzał dzików w okolicach miasta. Pier*lac ze tu zawsze byl las (ta chyba kur*a sto lat yemu) i tym podobne #!$%@?. Jak to wrzuce to Przepali im styki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mojaprawdajestmojsza: Jak lubię ogólnie psy tak uważam, że wiele z nich nie ma w ogóle instynktu samozachowawczego. Kiedyś byłem z psami na łące i biegały bez smyczy (to prywatny teren - zanim ktoś się zesra). Jeden nieco większy od tego z filmiku, drugi wielkości beagla. Nagle poszły jak wściekłe między drzewa i ujadają. Pobiegłem za nimi, bo może to jakiś spacerowicz, choć przez lata nigdy nie spotkałem tam nikogo, a
  • Odpowiedz
@Skallagrimsson: też używam poprawnej i mój piesek zmarł. I nikt mi nie będzie mówił jak mam emocjonalnie traktować śmierci
zwierzaka, który żył ze mną 15 lat. Zwierzę to zwierzę, a nie dziecko, ale to wciąż kompan, który żył ze mną połowę tego co sam chodzę po ziemi.
  • Odpowiedz