Wpis z mikrobloga

@Skallagrimsson Niestety jesteś poważnym idiotą skoro indywidualne odczucie nazywasz poprawną polszczyzną. A jeśli nie jesteś idiotą to udowodnij mi to tu i teraz i wyjaśnij gdzie jest granica pomiędzy bieganiem i chodzeniem. Udowodnij mi że nie mogę nazywać "chodzeniem" kogoś wolnego biegu a ktoś nie może nazywać "bieganiem' mojego szybkiego chodzenia XD Bo nazywanie biegania chodzeniem i na odwrót to nie jest poprawna polszczyzna.

No ale tak, jesteś taki inny i
  • Odpowiedz
Coś jej zrobili, ona zdechnie, ja pierdziu, jakie typowe wiejskie podejście XD


@sayanek: A ty co byś zrobił? Obronił psa przed stadem dzików?
  • Odpowiedz
na mojego psa mogłem zawsze liczyć i robił co mógł żeby poprawić mój stan psychiczny


@4mmc-enjoyer: Niezłe copium tu zażywasz, pies to pies a nie Matka Teresa dla ludzi z depresją xD Jakby się gdzieś zapodział i ktoś go przygarnął i zapodawał dobrą michę, to by zapomniał o tobie po pierwszym wypełnieniu bebzona xD
  • Odpowiedz
@K-S- nie o tym mówię, chodzi mi o końcową reakcje tej starej kobiety, zdechł no i ch... No i część. Zero jakiegoś nie wiem, kurde szkoda, zero troski czy nie cierpi ani nic.
  • Odpowiedz
@cichy-spokojny-grzeczny: powiedz to osobom na dziecięcej onkologii gdzie przychodzą psy na dogoterapię... chłopie chyba nie wiesz na jakim świecie żyjesz. Niewidomemu tez powiesz że jego psi-przewodnik to tylko pies i w sumie mu nie potrzebny? Psy potrafią nawet spadek cukru wykryć u cukrzyka, weź się może pierw doinformuj, a potem #!$%@? swoje kocopoły dobra?
  • Odpowiedz