Wpis z mikrobloga

  • 0
@cichy-spokojny-grzeczny no i nie jest to do końca prawda, jak kiedyś oddawałem pod opiekę psa na jakiś czas to był autentycznie nieszczęśliwy i ogólnie w gorszym stanie psychicznym mimo wspaniałych warunków
  • Odpowiedz
@mojaprawdajestmojsza: Współczuje tej dziewczynce, musiała patrzeć jak jej pies zostaje praktycznie rozsmarowany po betonie. Jak taki dzik - #!$%@? zaatakuje, to nawet dużo większe psy mają małe szanse w starciu z nim. A tutaj jeszcze do tego były dwa, w tym podk*rwiona locha.
  • Odpowiedz
w zeszłym roku moja suka miała takie bliskie spotkanie. Z tym, że to inteligentny rottweiler więc uciekała szybciej niż ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@QkiMonster: Gdyby była inteligentna, to by Cię ugryzła wystawiając Cię jako łatwiejszą ofiarę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: a kogo ma kochać jak tylko Ty jesteś. Zdradzę Ci sekret. Gdybyś wziął drugiego psa to byłbyś na drugim miejscu bo pies zawsze wybierze psa jako swój gatunek.

Nie rozumiem gloryfikowania psów i tej wymyślonej romantycznej miłości, piszę to jako posiadacz dwóch.
  • Odpowiedz
@rafal-heros: powtórzę się: powiedz to osobom na dziecięcej onkologii gdzie przychodzą psy na dogoterapię... chłopie chyba nie wiesz na jakim świecie żyjesz. Niewidomemu tez powiesz że jego psi-przewodnik to tylko pies i w sumie mu nie potrzebny? Psy potrafią nawet spadek cukru wykryć u cukrzyka, weź się może pierw doinformuj, a potem #!$%@? swoje kocopoły dobra?
  • Odpowiedz
@mojaprawdajestmojsza: 70 komentarzy i nikt jeszcze nie zwrócił uwagi na wołanie psa "psina chodź tu, psina". Jak się czegoś oczekuje od psa, to trzeba wydawać jasne polecenia. Polecam nauczyć swoje psy: zostaw, do mnie, stój/zostań- ułatwia to życie i bardziej rozumiem się ze swoim pieskiem
+ dla bardziej zainteresowanych, playlista z nauki posłuszeństwa psa:
https://www.youtube.com/watch?v=zbLzJOXa7qY&list=PLnXUya6NwjYrqD5Pjb_ERTfCAO0rq-xWs
ToTakNaPrawdeNieBylemJa - @mojaprawdajestmojsza: 70 komentarzy i nikt jeszcze nie zwr...
  • Odpowiedz