Wpis z mikrobloga

Byłem kilka lat temu w czechach i parkowałem na tydzień auto w parkingu podziemnym. Cieć wyglądał jak mix cygana z quasimodo, zganij co mi powiedział
  • Odpowiedz
Jestem w Brazylii, idę sobie ulicami Sao Paulo i zaczepia mnie bezdomny menel. Chciał jakieś monety, a miałem tylko 3zl przy sobie to mu dałem. A ten do mnie że o Polskie pieniądze. Moja EX jest z Polski.
  • Odpowiedz
@programista30k: byłem kiedyś w Budziumburze. Jak na Burundi, spoko miejscówka, domy z gówna, ale ładnie pomalowane. Sklep jest i wypożyczalnia krów (bo skądś ten materiał na cegły trzeba mieć). Zgadnijcie, skąd była ex gościa, co rikszą woził.
  • Odpowiedz
@programista30k: no ale kurna, jeżeli to prawdziwa historia to naprawdę trzeba mieć mega kompleksy i poczucie niskiej wartości aby się wstydzić za jakieś randomowe kobiety o których nic się nie wie i nie miało żadnego wpływu na ich zachowanie
  • Odpowiedz
  • 0
@programista30k pracowałem w Australii na budowie, poznałem tam chłopa z Brazylii, taki 160 cm, ciemna karnacja i co? Oczywiście miał dziewczynę w Polsce w Bydgoszczy bodajże. Mówił że polki są crazy!
  • Odpowiedz
  • 0
@programista30k: XD 2024r. a głupie polaczki dalej się wstydzą za granicą że są z Polski, kiedyś dlatego że rasistowski i zacofany kraj a teraz bo polki lubią zagraniczników XDD #!$%@? debile co wy macie do tego że polki daja dupy za granicą żeby się za to wstydzić, nigdy tego nie zrozumiem
  • Odpowiedz