Wpis z mikrobloga

@kompek: cóż cię tak rozbawiło, ratowanie demografii imigrantami to pomysł podnoszony przez najtęższe głowy rządzące światem. Czyżby tylko twój pomysł ratowania kraju hordą niechcianych dzieci byłby legitny?

wciel swój plan w życie już teraz :)))


no cóż, wygrałam ten wątpliwej jakości spór ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety nic, co teraz powiesz nie może być traktowane powaznie ;)
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: @czz17 @maciekalien @Pawery1 @Cztero0404: @rossecki @Kopytnik_1

Nie rozumiem waszej logiki. Wielu mężczyzn też nie chce dzieci, ale im nikt imby nie urządza, nie wyśmiewa, za to kobiety, które nie chcą dzieci najchętniej byście spalili na stosie xD

Jak zwykle faceci uważają, że kobiety to ich własność i mają prawo decydować za nie, czy będą matkami czy nie.

Mało tego, śmiejecie się że
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: co za tępa su** xD kobiety naturą jest reprodukcja i na pewno bedzie tego zalowac. xD faceci to roznie- ja nie chce miec dzieci i wiem ze nic nie trace. ale u kobiet hormony nie dadza jej zyc bedzie tego żałować hahha
  • Odpowiedz
  • 2
Niska dzietność rozwali naszą cywilizację, ale nie da się z tym nic zrobić bo wybraliśmy skrajny indywidualizm jako pogląd dominujący.


@PfefferWerfer: rozumiem, że wspierasz polską demografię i wychowujesz już trzy dzieci?
  • Odpowiedz
@kompek: Taka ciekawa dyskusja do kawki, a ty jedyne co masz do powiedzenia to nawalenie "xD" i namawianie koleżanki do samobójstwa za odmienne poglądy. Idź stąd i daj dyskutować mądrzejszym, obniżasz poziom intelektualny całej rozmowy.
  • Odpowiedz
ratowanie demografii imigrantami to pomysł podnoszony przez najtęższe głowy rządzące światem


@Marysiabaton: i efekty tego możemy oglądać właśnie w Anglii czy we Francji, no świetny plan :)))

pomysł ratowania kraju hordą niechcianych
  • Odpowiedz
ty jedyne co masz do powiedzenia to nawalenie "xD"


@pianinka: nie moja wina, że na niektóre idiotyzmy nie da się zareagować inaczej niż starym, dobrym xD

namawianie koleżanki do samobójstwa za odmienne
  • Odpowiedz
@czz17: Co to za #!$%@? że będzie żałować? Bo społeczeństwo uważa że każdej kobiecie się zachce dziecka? #!$%@? tej samej wody co feministki. Nie nie każdej kobiecie się zachce i pewnie nie będzie żałować. Są kobiety które od młodości wiedzą że nie chcą być matkami i się tego trzymają i po 30, 40 i do śmierci.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: mokry sen wykopka kobita fika za bardzo to ją zapłodnić i się skończy jej myślenie, marzenia, cele. Kontrola seksualności kobiet jak sprzed 200 lat wielu się marzy, nic z tego incelku prawiku
  • Odpowiedz