Wpis z mikrobloga

ano pewnie po to, żeby:

- było komu wypisać Ci lekarstwa

- było komu zapewniać Ci wodę i elektryczność

- było komu pilnować bezpieczeństwa na ulicach

- było komu podcierać Ci dupę jak już nie będziesz w stanie sama się podnieść z łóżka


@kompek: czyli dzieci należy robić, żeby miał kto robić przy staruchach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Och, jakie to altruistyczne i nieegoistyczne ;)
  • Odpowiedz
Niska dzietność rozwali naszą cywilizację, ale nie da się z tym nic zrobić bo wybraliśmy skrajny indywidualizm jako pogląd dominujący.


@PfefferWerfer: w Azji panuje kolektywne myślenie i też mają mało dzieci mam na myśli Chiny, Japonia, Korea więc pudło
  • Odpowiedz
- urodzenie dwójki dzieci to OBOWIĄZEK.


@PfefferWerfer: good luck with that ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spoko, dożyjesz starości to sama będziesz głosowała za przymusową inseminacją młodych witaminek jak się zorientujesz że to oznacza śmierć z głodu i zimna w twoim mieszkaniu, bo zapomniano urodzić siłę roboczą która miałaby was zastąpić. Kobieca empatia kończy się w momencie gdy w grę zaczyna wchodzić życie tej empatycznej
  • Odpowiedz
czyli dzieci należy robić, żeby miał kto robić przy staruchach


@Marysiabaton: ale te dzieci będą pracować dla wszystkich - dla staruchów, dla siebie i dla swoich dzieci, dokładnie tak, jak to teraz ma miejsce.

jakie to altruistyczne i nieegoistyczne


@Marysiabaton: nie mam absolutnie pojęcia czemu miał służyć ten chochoł, bo ja niczego takiego nie powiedziałem.
  • Odpowiedz
w Azji panuje kolektywne myślenie i też mają mało dzieci mam na myśli Chiny, Japonia, Korea więc pudło


@WarwaraBasia: Panowało - dzisiejsza młodzież azjatycka jest w pełni zwesternizowana.

good luck with that ( ͡°
  • Odpowiedz
@kompek: jako argument za robieniem dzieci podałeś potrzebę tworzenia pracowników, którzy mieliby MI sprzedać lekarstwa. Czysty egoizm, plus w ogóle się to kupy nie trzyma już na poziomie jednostkowego zycia - miałabym unieszczęślwiać się na 20 lat robiąc dzieci, których nie chcę żeby potem miał kto mi sprzedać lekarstwa kiedy będę już schorowana? Andrzej, to jebnie ;) I dobrze, na co komu taki system, niech upada.
  • Odpowiedz
A ty wracaj do szklanej wieży klepać sprawozdania kwartalne za 1,5x śred


@PfefferWerfer: ach, to jest ta merytoryczna dyskusja, twoje urojenia na temat przypadkowych uzytkowników neta. Jak mówiłam, bogata z domu, w korpo moja noga nigdy nie postanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do wybuchu pierwszego konfliktu, bo wtedy wolność i prawo do szczęścia mężczyzny wrzucamy do
  • Odpowiedz
ak, tylko niestety w okresie przejściowym który potrwa jeszcze z 80 lat zanim ewolucja w pełni wyeliminuje jednostki odmawiające rozmnażania się


@PfefferWerfer: czemu ewolucja wyeliminuje takie jednostki i co nowe nie powstaną? Nie rozumiem logiki

Prawda jest taka, że możesz sobie tak popier**lić na wykopie i nawet załóżmy że masz rację, ale gówno z tego bo nie zmusisz kobiet do robienia dzieci. Jak w przypadku wojny potrafią wysyłać tylko facetów
  • Odpowiedz
miałabym unieszczęślwiać się na 20 lat robiąc dzieci, których nie chcę


@Marysiabaton: no to nie rób - tylko bądź uczciwa i nie oczekuj jakiejkolwiek pomocy i opieki na starość, skoro masz #!$%@? na swoją część kontraktu społecznego.

I dobrze, na co komu taki system, niech
  • Odpowiedz
@gorobei: jeżeli nie miała histerektomii to nadal może urodzić, jak nie jest debilem to zamroziła kilka jajeczek i zawsze zostanie jej in vitro, druga gorsza opcja to In vitro z donacji jajeczek.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: w czasach kilkunastu sposobów antykoncepcji dla kobiet przez tabletkę dzień po, aborcję czy nawet oddanie dziecka do okna życia typiary się sterylizują jak psy xD
Faceta można jeszcze jakoś zrozumieć, bo nie chce być złapany na dziecko, a wazektomię można niby odwrócić albo zamrozić plemniki. xD
  • Odpowiedz
no to nie rób - tylko bądź uczciwa i nie oczekuj jakiejkolwiek pomocy i opieki na starość, skoro masz #!$%@? na swoją część kontraktu społecznego.


@kompek: za kaskę twoje dzieci szybko mi pomogą ;)


na pewno będziesz mówić to samo, leżąc w zafajdanym pampersie, w pościeli nie pranej od tygodni, praktycznie nic nie widząc z powodu jaskry, w domu, do którego nie dochodzi woda, prąd i ogrzewanie, o ile będziesz miała
  • Odpowiedz
ach, to jest ta merytoryczna dyskusja, twoje urojenia na temat przypadkowych uzytkowników neta. Jak mówiłam, bogata z domu, w korpo moja noga nigdy nie postanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No to zarabiaj póki jest na kim, bo rodowe bogactwo też skądś pochodzi i z reguły wymaga pracowników, konsumentów lub chociaż działającej infrastruktury publicznej.

to może poglądy twoich głupich koleżanek, w razie konfliktu masz takie samo prawo uciekać gdzie ci się zywnie podoba i strzelać do każdego, kto będzie ci chciał
  • Odpowiedz