Wpis z mikrobloga

nie moja wina, że na niektóre idiotyzmy nie da się zareagować inaczej niż starym, dobrym xD


@kompek: Z odpowiednim zasobem intelektualnym jak najbardziej się da.

mocne słowa jak na kogoś, kto nie wniósł do tej dyskusji ABSOLUTNIE
  • Odpowiedz
Z odpowiednim zasobem intelektualnym jak najbardziej się da.


@pianinka: oczywiście, ale tutaj będzie to jak strzelanie z armaty do wróbla. Jak siadasz w domu do kolacji to też nie rozkładasz kompletu sztućców, tylko bierzesz te, które Ci będą potrzebne.

No to akurat dość oczywiste, że kolega z tych co muszą #!$%@?ć dla samego #!$%@? nawet jak nie mają nic mądrego do
  • Odpowiedz
@klementyna123: Ale to jest straszne, dosłownie klientka oświadcza wszem i wobec, że tak desperacko potrzebuje aby ktoś się w nią zalewał, że zasadniczo się okaleczyła. Spirala to za mało?
  • Odpowiedz
@Zbiersk

@Kopytnik_1: Ma rację, po co pakować kolejne niewinne istnienia w ten beznadziejny świat, pełen chorób, przemocy, cierpienia. #poco ##!$%@?


No właśnie po co w ogóle żyjemy na tym świecie. Popełnijmy zbiorowe samobójstwo
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: a czego tu nie rozumieć? Młodszy wiek emerytalny jest po to by wnukami się zajmować, a ewolucja jeszcze nie wyposażyła mężczyzn w zdolności reprodukcji. Skoro kobieta nie chce rodzić dzieci, to po co jej wcześniejszy wiek emerytalny? To przywilej, ale w zamian za zastępowalności pokoleń, na której opiera się nasz system emerytalny. Ona nic nie chce dać systemowi, to czemu system ma ją faworyzować? Pomyśl logicznie.
  • Odpowiedz
@dr_Batman: ano chyba że ( ͡° ͜ʖ ͡°) to trochę zmienia postać rzeczy jak jest nieodwracalna. Myślałem że jest tak samo jak w przypadku wazektomii. Chociaż jak ktoś nie chce dzieci to chyba wszystko jedn. Ciekawe jaki % mężczyzn którzy poddali się wazektomii to odwraca
  • Odpowiedz
@Pawery1: kto tu nie myśli logicznie? Przecież sama o tym pisałam, że zrównać wiek emerytalny kobiet i mężczyzn w przypadku bezdzietnych kobiet, tylko żeby te bezdzietne zostawić w spokoju i nie spalać ich na stosie. Jestem gotowa na to poświęcenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kto tu nie myśli logicznie? Przecież sama o tym pisałam, że zrównać wiek emerytalny kobiet i mężczyzn w przypadku bezdzietnych kobiet


@AlienFromWenus: nic takiego mi nie pisałaś.

Ja nie czepiam się kobiet. Chcą to niech rodzą jak króliki, a jak nie chcą to niech nie rodzą. Ale przywilej jest właśnie za te urodzenia. Dlatego też uważam że należy odebrać ten przywilej tym które nie rodzą.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Niewielki wręcz znikomy, a i samo odwracanie jest raczej wątpliwe bo w dużym procencie się nie udaje, nie mniej można np dalej pobrać nasienie od mężczyzny i np wykonać inseminacje lub invitro. I tu pojawia się dziura logiczna w obecnych przepisach bo u kobiet też teoretycznie podwiązanie jajowodów pozwala dalej na wykonanie np in vitro. Ale jakoś nikt nie walczy o takie możliwości bo jeśli kobieta ma życzenie może
  • Odpowiedz