Wpis z mikrobloga

Poznałem miesiąc temu na Tinerze laskę. Ona 24 lata (ja mam 34). Całkiem fajna, niezłe, młode ciałko. No i tak się stało, że w weekend, poznałem jeszcze młodszą - 21 lat, ta to dopiero ma cało, marzenie każdego faceta.
Nie chcąc już bawić się z tą starą, poprosiłem młodą żeby odebrała od niej telefon i powiedziała, że z nami koniec. Poblokowałem ją wszędzie. Mam nadzieję, że nie będzie się zachowywać jak nastolatka i że się otrząśnie i nie będzie do mnie pisać.
Dobrze zdobiłem?

#zwiazki #tinder #gorzkiezale #pdk
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@voot: K,a ja mam 21 lat to w czym mam przebierać jak rówieśniczki chodzą ze staruchami, gimnazja już pozamykane to zostaje czekać aż wysiwieję hahaha :D
Ja poznałem dziewczynę 18 lat jakoś rok temu ale nie przez srindery tylko na jakimś czacie, niezbyt urodziwa, non stop chciała ze mną gadać przez kamerki itp. ale też jej inteligencja ograniczała ją do "hej, co tam?" czy jakichś płytkich tematów. Co najlepsze leciała
  • Odpowiedz
@hellb0y: c-----o, bo co jeśli młoda zginie w wypadku albo coś. Raz w tygodniu peklowanie starej dla odmiany i żeby była na zapas a tak zajeżdżałbyś młodą
  • Odpowiedz
@Polishdoomer02: przecież jest w czym przebierać, w wieku 15-25 lat też pamiętam, że nie było problemu z dziewczynami, ale faktycznie nie wiem dlaczego gówniary lubią starszych, wtedy tak samo jak któraś miała starszego faceta to chwaliła się wszystkim, a inne dziewczyny jej zazdrościły, u facetów wyglądało to zupełnie odwrotnie, większość woli młodsze.
  • Odpowiedz
@voot: 15 to na ogół już mentalnie strasznie gówniary a i wyglądają bardziej dziewczęco niż kobieco. 18-22 mi się najczęściej bardzo podobają no ale tak jak piszę one często zajęte albo wolą dużo starszych (_ )
  • Odpowiedz
Nie chcąc już bawić się z tą starą, poprosiłem młodą żeby odebrała od niej telefon i powiedziała, że z nami koniec.

@hellb0y:

Mam nadzieję, że nie będzie się zachowywać jak nastolatka

@hellb0y:
No tak 4/10 bo oczywisty troll jest oczywisty, ale tu kabaret pod wyrwigroszem odpada. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz