Wpis z mikrobloga

Poznałem miesiąc temu na Tinerze laskę. Ona 24 lata (ja mam 34). Całkiem fajna, niezłe, młode ciałko. No i tak się stało, że w weekend, poznałem jeszcze młodszą - 21 lat, ta to dopiero ma cało, marzenie każdego faceta.
Nie chcąc już bawić się z tą starą, poprosiłem młodą żeby odebrała od niej telefon i powiedziała, że z nami koniec. Poblokowałem ją wszędzie. Mam nadzieję, że nie będzie się zachowywać jak nastolatka i że się otrząśnie i nie będzie do mnie pisać.
Dobrze zdobiłem?

#zwiazki #tinder #gorzkiezale #pdk
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hellb0y: Bardzo dobrze, nowe zastępuje stare, tak trzymać.
@Blueweb: A ty się otrząśnij, stara bździągwo! Znajdziesz sobie kogoś miłego w klubie seniora albo na brydżu...( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dobrze zdobiłem?


@hellb0y:

dobrze, ale z drugiej strony, 21 lat... #!$%@?, ona jest juz stara.. Nie minie 15 lat i bedzie miec 36.. a kto by sie spotykal z 36 letnia laska...

Pamietaj, najlepiej celowac w takie, ktore za 15 lat ledwo beda miec 30 lat :D
  • Odpowiedz
@voot @nocozrobisznicniezrobisz 15? #!$%@?, serio?

Ja wiem, że to legalne, ale to dzieci. Niech te 18 chociaż skończy.


@WolvvloW: pisząc: "w wieku 15-25 lat też pamiętam, że nie było problemu z dziewczynami" to chodziło mi że gdy ja miałem 15-25 lat, tutaj Polishdoomer02 pisał, że ma 21 lat i ma problem z dziewczynami bo oglądają się za "staruchami" :D, odpisałem że ja w jego wieku nie miałem problemu
  • Odpowiedz