Wpis z mikrobloga

Poznałem miesiąc temu na Tinerze laskę. Ona 24 lata (ja mam 34). Całkiem fajna, niezłe, młode ciałko. No i tak się stało, że w weekend, poznałem jeszcze młodszą - 21 lat, ta to dopiero ma cało, marzenie każdego faceta.
Nie chcąc już bawić się z tą starą, poprosiłem młodą żeby odebrała od niej telefon i powiedziała, że z nami koniec. Poblokowałem ją wszędzie. Mam nadzieję, że nie będzie się zachowywać jak nastolatka i że się otrząśnie i nie będzie do mnie pisać.
Dobrze zdobiłem?

#zwiazki #tinder #gorzkiezale #pdk
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, jakby co to ja mam jeszcze mniej lat. Też mam niezłe młode ciałko normalnie marzenie każdego mężczyzny. Jest tylko jeden problem

  • Odpowiedz
@Alcarin

@hellb0y: jak ktos nie ogarnal ocb to pozagladajcie dobrze na te tagi i poszukajcie pewnego wpisu zamiast sie pienic xd


@Alcarin jako odpowiedź na Twój komentarz poszukaj mojej odpowiedzi w innym wątku którą napisałem 2 lata temu
  • Odpowiedz
@hellb0y: młode laski są fajne do zabaw i spotkań, ale nie nadają się na poważne zwiazki, w większości przypadków takie młode są strasznie powalone. Tzn. ja też stary nie jestem mam ledwie 31 lat i teraz akurat spotykam się 22 latką z tindera, to taka totalna gówniara, ma tak dziecinne problemy, czasem jak o nich opowiada to aż chce mi się śmiać :D, ma dziecinne marzenia i "świetne" pomysły które
  • Odpowiedz