Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #tinder #gorzkiezale
Poznałam na tinderze 10 lat starszego mężczyznę. W ciągu miesiąca całkowicie odleciałam, nigdy tak szybko się nie zauroczyłam. Żaden mężczyzna nie dał mi nigdy tyle ciepła i czułości. W środę zadzwoniłam do niego i odebrała dziewczyna. Powiedziała że wrócili do siebie w piątek po roku przerwy i żebym dała im spokój. Chwilę później wszędzie mnie poblokowała. On sam nic mi nie wyjaśnił, nie miał na tyle jaj żeby zadzwonić czy napisać jak wygląda sytuacja. Bardzo mnie to boli, tęsknię, nie umiem się ogarnąć, przeżywam to jak nastolatka, a mam 24 lata. Jak się otrząsnąć?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: self-dating no i mi czasami pomaga myśl, że jeżeli zostałem odrzucony z powodów innych niż rażące niekompatybliności, to dalsza limerencja w stronę tej osoby jest trochę utłaczająca. ale no, przede wszystkim czas. jak masz potrzebę to możesz pisać, też mam spore problemy z takimi rzeczami.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Miłość to pułapka natury. Zostałaś złapana na własne życzenie.
Jeżeli jesteś głupia to będziesz popełniała nadal błędy i angazowała się bez wcześniejszej analizy.
Jeżeli mądra to zrozumiesz, że trzeba uważnie i z rozwagą lokować uczucia.
Nie ma gwarancji ale wybadanie opinii, obserwacja osobnika i zdrowy sceptycyzm powinny trochę Ci pomóc.
Trafiłaś na #!$%@?, niedojrzałego bez szacunku do drugiego człowieka.
A na odkochanie - czas
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Dobrze, ze napisalas zauroczylas. Nie znalas goscia, to w czym sie zauroczylas to kilka slodkich tekstow i wyobrazenie milosci jak z filmu. Jak sie z nim nawet nie spotkalas to za tydzien zapomnisz i tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz