Wpis z mikrobloga

Wam to już ta polityka zlasowała mózgi, tak Was podzielono, że wszędzie szukacie problemu. Julka kapitalnie reprezentuje Polskę, świetnie walczy i odniosła już duży sukces, mam w dupie to czy jest za Lewicą, Konfederacją, Tuskiem czy Kaczyńskim. #paryz2024
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@joseone: chyba szybciej bym zagłosował na PiS niż na Konfederację, ale nie widzę powodu żeby nie kibicować komuś bo ma określone poglądy.
Większość sportowców nawet się nie obnosi z preferencjami politycznymi, więc dla bezpieczeństwa im też nie powinni kibicować.
  • Odpowiedz
@joseone ale wiesz, że w sumie nikt poza konfederetami tego tematu nie podniósł? A oni są tak nic nie znaczący dla społeczeństwa, że nawet w ten sposób próbują się dowartościować, więc olać to ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@joseone kto się przejmuje zdaniem wykopków tutaj już każdego popierali i hejtowali od Tuska i Kaczyńskiego po lewicę i konfederację zależy jak wiatr w chorągiewkę zawieje xD
  • Odpowiedz
@apeee: to ruskie trolle, pali im się dupa i się łapią wszystkiego. Tonący brzytwy się chwyta. Julka oklepie tego chłopa w sobotę czy kiedy tam ma to być, pokrzyczą i zapomną. Pewnie jeszcze środowisko lpg się odpali na finał.
  • Odpowiedz
@joseone: Wszystkie tagi polityczne, obyczajowe, imigranckie etc. mam na wykopie na czarnej. Jednak nic nie pomaga, każdy temat na głównej zalany kałem i żółcią ludzi skaczących sobie do gardła. Idealne społeczeństwo do rządzenia.
  • Odpowiedz
@joseone W dupie mam to jaki sportowiec jakie ma poglądy na politykę, kiedy jest na stadionie i reprezentuje kraj. Ale nie zmienia to faktu, że będę tego sportowca krytykował jak otworzy gębę i zacznie pierdzielic głupoty ¯_(ツ)_/¯

A dodać mogę, że jakby mi ktoś tyle razy gębę obił, to może też by mi się tak mózg zlasował, że zaczalbym konfe popierać xD
  • Odpowiedz